Milovníci tenisu si v Galerii Harfa 4. 11.přijdou na své. Nejlepší hráčky, které jsou součástí českého fedcupového týmu, se budou svým fanouškům podepisovat v rámci autogramiády.

Tenistky Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Karolína Plíšková, Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká a  kapitán Petr Pála, to jsou hvězdy, jejichž podpis budete moci 4. listopadu 2014 od 17:30 získat v Galerii Harfa. Autogramiáda předchází finále nejprestižnější ženské tenisové soutěže Fed Cup.

Finále Světové skupiny Fed Cupu mezi Českou republikou a Německem se koná 8.–9. listopadu 2014 v O2 aréně. Již v sobotu mohou diváci sledovat úvodní dvouhry a v neděli závěrečné dvouhry a čtyřhru.

České tenisové reprezentaci patří díky dlouhodobé stabilní výkonnosti (titul 2011, 2012, semifinále 2013) první pozice na týmovém žebříčku Mezinárodní tenisové federace. I letos naše hráčky potvrzují skvělou formu, kdy po vítězství nad Španělskem a Itálií postoupily do finále světové skupiny proti ambicióznímu a atraktivnímu týmu Německa (Anqelique Kerber, Andrea Petkovic, Julia Goerges, Anna-Lena Groenefeld). Fanoušci proto budou moci sledovat zápasy na skvělé úrovni.

kkddddd

Fedcupové finále se po roční přestávce opět odehraje v O2 aréně a Praha se tak může těšit na vyvrcholení nejprestižnější ženské týmové tenisové soutěže. Jedná se teprve o druhé domácí finále v historii samostatného českého ženského tenisu, kdy bude náš tým obhajovat předloňský titul.

Přijďte si pro podpis našich finalistek do Galerie Harfa a ukažte jim, že mají Vaši podporu.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama