O nejlepší a nejhorší zážitek se s námi popdělila čtenářka Pinokio. Kam zajít a čemu se vyhnout obloukem podel Pajdy? To se dočtete v jějím příspvěku, za který děkujme

Dobrý den,

Nejlepší zážitek

Po třech měsících mě propustili z nemocnice a já dostala chuť na nějaké dobré jídlo. S manželem jsme zašli do jedné ostravské restaurace/Poseidon/. Nevím, jestli můžu uvést jméno .Vešli jsme a mile nás překvapilo, že byla rozdělena na kuřácké a nekuřácké odddělení. A kouř cigaret opravdu nebyl cítit. Okamžitě jsme dostali jídelní lístek a za chvilku pití. Nabídka jídla byla perfektní, mohl si vybrat, jak vegetarián, tak masožravec.Obsluha příjemná, jídlo vynikající. Musím napsat, protože je to pro mě v restauraci důležité, že WC bylo v perfektním stavu. Za měsíc jsme se tam stavovali znovu, a opět nezklamali. Dávám jím jedničku s hvězdičkou.

Nejhorší zážitek

S kamarádkou a našimi dětmi jsme se jedno odpoledne rozhodly rozšoupnout v jedné pizzérii v Novém Jičíně. Hned ve dveřích, nás omráčil cigaretový zápach, i když restaurace byla rozdělena na nekuřácké a kuřácké oddělení.

Servírka po nás mrskla jídelní lístek, zjevně otrávená, že jsme přišli i s dětmi. Všichni jsme si objednali pizzu a po půl hodině jsme dostali pití. Hodinu jsme čekali, než nám donesli jídlo.To už jsem vzteky neviděla, ale děti mě překecaly, ať zůstanem. Bohužel jednu pizzu jsme reklamovali. Měla spálenou kůrku. To už nastalo rodeo. Dohadovali jsme se ,jestli uznat reklamaci nebo ne. I když se mě servírka snažila přesvědčit, že nám donese novou, už jsem nechtěla. Ostatní pizzy jsme rozdělili mezi děti a v životě mě tam už nikdo neuvidí. Navíc se se mnou dohadovala, že mi džus nemůže dolít vodou z kohoutku, protože je to zakázáno.

Pěkná hloupost. A perlička na závěr: Včera jsem se Aničky ptala, ve které restauraci se jí nejlépe jedlo. Řekla mi, že nejlépe se nají doma.

Tak si vyberte.pinokio

Porč hloupost? To je pocta, ne?

Milé ženy-in, vydáme ještě poslední příspěvek a budeme se loučit.

Reklama