Dobrý den.
U nás doma je to docela veselé, manžel je domácí kutil a dcerka je snad po něm, nebo já nevím, co to s ní je. Jsou jí čtyři, ale nejvíc je spokojená, když může vzít to nejlehčí kladívko z tátova šuplíku a spolu s ním synchronizovaně do něčeho bušit.

Je to pak docela legrace pozorovat manžela v montérkách, jak něco spravuje na našem domečku, a malou, jak spokojeně „pracuje“ s ním. Vlastně jsem takhle i nastínila, jak to funguje, protože máme domek po manželově babičce a je potřeba spousta oprav a dodělávek, takže manžel většinu volného času tráví pobíháním kolem baráčku s nářadím v ruce.

Naštěstí je šikovný, takže ušetří spoustu peněz celé domácnosti. Práce v ní pak zvládám já, muž občas vaří (vařil by častěji, ale někdy je rád, že je rád) a naopak pomáhám někdy já jemu, když visí na žebříku a potřebuje podat to kladivo, které drží naše malá. Na plnohodnotnou pomocnici zatím ještě nedorostla.:-)))

Mějte se pěkně!
Eva


Dobrý den, Evo!
Jestlipak jste malé už pořídili montérky? Myslím, že byste udělali díru do světa dětské módy a třeba byste na tom ještě vydělali balík!:) Zdá se, že si docela spokojeně žijete! To je vždycky fajn slyšet! Přeji, aby byl domeček brzy hotov a muž „se podílel“ i přímo doma!

Reklama