Mezi top světové značky, které si zakládají na luxusu, nadčasovém designu, okázalosti, nejlepších materiálech a udržitelnosti, patří holandská značka Nuna. K řadě svých prémiových produktů, které s oblibou využívají také světové celebrity, nyní přidala kočárek Nuna TRVL. Je úžasně lehký, skladný, kvalitní a moderní. Během jediné vteřiny můžete mít z kočárku malé příruční zavazadlo. Na český trh dodává výrobky značky Nuna firma Babypoint. Nový kočárek nabízí ve třech barevných provedeních.

k1.jpg
 
Nový sportovní kočárek Nuna TRVL využijete jak na kratší procházky po městě, tak na delší výlety. Je lehoučký, a přitom kvalitní a zároveň skvěle vypadá - při každé vyjížďce budete prostě dělat velkou parádu a každou cestu s ním si užijete. Představte si třeba jen, že kočárek tlačíte za madlo a rukojeť z pravé kůže…

Při koupi kočárku Nuna TRVL nemusíte řešit, jestli se vejde do kufru vašeho auta a dokonce jej můžete vzít i jako zavazadlo na palubu letadla. Stačí na něm zmáčknout jediné tlačítko, a ze sporťáku bude rázem kompaktní samostatně stojící balíček o váze pouhých 6,8 kg. To samé platí opačně, velmi snadné je také rozkládání kočárku. Bez obav s ním tak mohou flexibilně a pohodlně cestovat i subtilní maminky.

k2.jpg
 
Nejen na ně, ale samozřejmě také na malé cestovatele výrobci mysleli. Kočárek je určený miminkům od narození až do váhy 22 kg. Prémiová kvalita a materiály kočárku jsou zkombinované s prostorným sezením, takže se v něm vaší ratolesti bude cestovat velmi pohodlně. Odpružení všech čtyř koleček a plynulé nastavení sklonu kočárku zajistí dítěti pocit, jako by se vezlo v limuzíně.
 
Voděodolná a prostorná bouda kočárku disponuje UV ochranou UPF 50+ a okénkem pro kontrolu malého cestovatele. Kočárek má rovněž nápaditý robustní rám a několik inovativních funkcí. Mimo jiné na něj jednoduše nasadíte autosedačku Nuna (řady PIPA), a to i bez použití adaptérů. Další moderní vychytávkou na kočárku je technologie MagneTechSecureSnap - samonavádějící spona pásů, jejichž výšku nastavíte snadno bez otravného provlékání, a díky ní se pak přezky samy dostanou na své místo a zacvaknou se.

k3.jpg
 
Prémiová holandská značka Nuna vytváří špičkové produkty z nejlepších možnýchmateriálů, a navíc v praktickém atraktivním designu. Dosavadní působení značky přineslo jejím výrobkům více než 300 ocenění napříč kategoriemi. Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají světově známé osobnosti, je pro vás Nuna nejlepší volba. Další informace o produktech Nuna naleznete na nunababy.com, Facebooku či Instagramu.
625557fd9f60fobrazek.jpg