t1.jpg

„Jsem milovník historie. Mám ráda film Mumie a byla jsem nadšená z toho, že jsem se mohla přijít na výstavu Tutanchamon podívat. Artefakty jsem již jednou viděla, a to, když jsem byla v Egyptě v rámci Miss Earth, právě tehdy jsem měla možnost se výstavy zúčastnit. Bylo to moc fajn,“ svěřila se půvabná blondýnka, která si výstavu se synem Sebastienem užila.

„V Egyptě jsem byla dvakrát, jedna z věcí, které jsem chtěla vidět bylo navštívit pyramidy v Gíze, což se mi splnilo. Byla jsem trochu zklamaná, jsou tam pyramidy, pár sošek, jinak velké špinavé město,“ prozradila Fajksová s tím, že by se i tak ráda do země ještě vrátila. „Ráda bych viděla ještě Údolí králů, doufám, že se mi to podaří. Cestovat s dětmi už není tak jednoduché,“ prozradila modelka, která je dvojnásobnou maminkou.

t2.jpg

Doma jí dělá radost prvorozená dcerka Lilien a již zmíněný syn. Cestování s dětmi už není pro modelku, která se letos na jaře se svým partnerem zasnoubila, tak jednoduché, jako v době, kdy byla čerstvou držitelkou korunky krásy a mohla vyrážet do zahraničí, jak se jí zachce. „Byli jsme v červnu v Chorvatsku, moc jsme si to užili. Roli maminky si moc užívám, s dětmi jsme v létě také cestovali po České republice, děti si moc rozumí a jsou ohromní parťáci,“ dodala modelka, která byla z jedinečné výstavy, která čítá na tisíc exponátů naprosto nadšená.

t3.jpg

Více informací o výstavě je na www.tut-brno.cz

632d83d639a43obrazek.jpg