bartos.jpg

Femme fatale, krasavice, uhrančivá žena – tím vším můžete být i bez toho, aby se na vás příroda tak pozitivně vyřádila, že byste splňovaly vše typické pro ideál krásy. Ten už se dnes nikdo nesnaží ani definovat. Když se vyhodnocují nejkrásnější muži a ženy podle počítačových modelů či preferencí lidí zapojených do výzkumu, objevují se jako vítězové poměrně tuctoví lidé. V reálu pak zaujmou více ti, což platí i pro ženy, kteří něčím vynikají. Překvapivě i tím, co se jinak považuje za nedokonalost. Může to být oblejší postava, větší nos, asymetrický úsměv i jiné vizuální vlastnosti, které umí upoutat a dělají ženu odlišnou.

Vyniknout nemusíte jen tělesnou odlišností
Móda jako taková se zcela proměnila. Pro nás ženy tohle znamená nutnost najít si svůj styl, toho se držet, ale současně jej rozvíjet a posouvat k ještě větší dokonalosti. Zaměřte se na oblečení, líčení, vůně… Náš styl nás dovede odlišit, pomoci nám být nepřehlédnutelnými i charakteristickými.

Jak na vlastní styl?
Nejkrásnější žena je žena s vlastním stylem. Najděte jej! Držte se svých barev, které vám zaručeně sluší, stejně tak vzorů. Oplatí se být vybíravou, v kosmetice nakupovat výhradně tu kvalitní. Nezapomeňte, jak důležitou je pro image vůně. Neznamená to, že se kvůli vám vyprázdní vagon v hromadné dopravě. Ale rozhodně na sebe vůní decentně upozorněte. I v nenápadném oufitu budete díky vůni nepřehlédnutelnou.

Rozmazlujte se péčí
Je jedno, zdali jste ochotna utrácet za salonní péči, nebo budete o sebe pečovat svépomocí. Důležité je se nezanedbávat. Vyhradit si pravidelně čas na cvičení, zdravé jídlo bez stresu, na relaxaci, kosmetiku i své hobby. I když je nám ženám přirozené být pečovatelkami, nesmí to znamenat, že „kovářovic kobyla chodí bosa“. Spokojená žena je i spokojenou partnerkou či matkou. A spokojená bude v tomto případě synonymem k nejkrásnější ženě. Můžete jí být i vy.

Reklama