„Chumelí, hurá, chumelí!“ volala Anička s Pájou, když se probudili. Já jsem právě dobalila poslední věci na hory, když pod oknem zatroubil Roman. Tak tak jsme všechny boby a běžky nasoukali do kufru a hurá na pořádnou saňovačku. Celé dopoledne jsme se pořádně vyřádili na sněhu. Na teplou polévku jsme se už moc těšili a odpoledne jsme si lebedili u krbu jedné malé dřevěničky.

Nacpala jsem znova všechno do kufru, posadili jsme se do autíčka, ale ten den jsme se už domů, kde na nás čekaly dárky pod stromečkem, nedostali. Autíčko si usmyslelo, že prostě nepojede. Nemohli jsme se domů dostat ani žádným autobusem. Připadala jsem si v tu chvíli jako na konci světa. Ani signál pro mobilní telefon tady nebyl.

Nezbylo nám nic jiného než hledat si narychlo nocleh. Na Štědrý večer najít nocleh je asi veliká náhoda a nám se to podařilo. Do sousedního pensionu nedorazila jedna rodinka, a tak jsme nepřišli ani o štědrovečerní menu, na kterém jsme seděli ve sportovním oblečení. Společný program pro všechny hosty nám zpříjemnil večer. Nakonec jsme se šli všichni provětrat. Na procházce jsme za vesnicí našli svůj nejkrásnější vánoční dárek. Malé umňoukané koťátko. Děti se o něho celou cestu hádaly a vůbec jim nevadilo, že ostatní dárky si rozbalily až po návratu domů. Kocourek se jmenuje Snížek a vyrostl z něj krásný kocour.      

Lenka


Za každý příběh, který nám pošlete a my jej na stránkách Žena-in.cz uveřejníme, získáváte jeden los do soutěže o kosmetický balík a - teď pozor - minimálně 300 bodů (možná i víc, to záleží na našem rozpoložení) do Velké vánoční soutěže.

Příběh, který se nejvíce zalíbí redakci, bude oceněn hlavní cenou: cyklistickým kolem Author!

Dnes je poslední den pro zaslání vánočního příběhu. Adresa: redakce@zena-in.cz s heslem Vánoční příběh do soutěže. Kompletní pravidla a obrázek hlavní výhry najdete ZDE (klikni).

Nezapomeňte, že pro soutěžení musíte být u nás zaregistrovaná, jinak Vám výhru nemůžeme doručit.
Reklama