5e1dc9fc92d62profimedia-0492375878.jpg

Anne Hathaway vypadá jako bohyně ve zlatém, která se zrodila v ateliéru Versace. Na to, že herečka nedávno porodila, vypadá úžasně. V některých pózách bychom si nevšimly ani malého bříška, které ji po porodu ještě zůstalo. Herečka si také zřejmě užívá větší velikost ňader, protože zvolila snad nejhlubší výstřih ve svém životě.

profimedia-0492350177.jpg

Herec a zpěvák Billy Porter byl opět k nepřehlédnutí, když se na udílení cen Critics Choice Awards v LA objevil v šatech. Nechceme přímo říct, že se nám v róbě líbí, ale provokace je to slušná. Samy o sobě jsou pistáciové šaty hezké a umíme si je představit třeba na štíhlé Gwyneth Paltrow.

profimedia-0492383675.jpg

Kristen Bell oblékla limetkově zelený overal Cong Tri a myslíme si, že udělala dobře. Sama herečka se různou formou přiklání k boření stereotypů, a tak je jasné, že i overalem chtěla naznačit, že žena nemusí být vždy v sukni. Malá vlečka je jen třešničkou na dortu.

profimedia-0492482991.jpg

Opravdu velkou pochvalu si zaslouží malá/velká herečka Julia Butters. Její herecká kariéra teprve začíná (do středu pozornosti se dostala hlavně rolí ve snímku Tenkrát v Hollywoodu), ale už teď je uznávanou módní ikonou. Oblékala ji značka Armani.

Zdroj fotografií: Profimedia

Reklama