Na redakční mail nám přišel hezký příběh aupair, která se při svém pobytu v Anglii velice sblížila s jednou kosmopolitní rodinou. Příběh dorazil i s fotkami, podívejte se na laskavé černoušky...

 

Ahojky redakce,
nedá mi to a musím se s vámi podělit o svůj zážitek.

Minulý víkend jsem zažila krásné setkání s mými přáteli z Anglie.
Byla jsem tam před pěti lety jako aupair a tuto rodinku jsem si naprosto zamilovala. Brali mě jako člena rodiny (i když jak vidíte na fotkách, je na první pohled jasné, že člen nejsem :o))). Nikdy mně nedali pocítit, že jsem služka nebo tak něco. Možná proto, že jsou kosmopolitní, mají rodinu po celém světě, tak nemají takový úzký pohled na svět jako normální Angličani. Když jsem se je na to ptala, řekli mi, že to berou jako pomoc v domácnosti a s Jermainem, ne jako nějakou placenou službu.

Hlídala jsem malého Jermaina, kterému bylo šest let a byl šíleně hyperaktivní. Ale rodiče na něho byli celkem přísní (což u Angličanů nebývá obvyklé) a mně důvěřovali, takže mě brzy začal brát za autoritu a kamarádku v jednom (říkal mě "tetičko", oba dva s Lauren mě tak říkají doteď). Prožila jsem tam nejkrásnější rok svého života a po návratu jsem měsíc jenom brečela (ale chtěla jsem dodělat výšku, tak jsem neuvažovala, že tam zůstanu).

Od té doby jsem je byla několikrát navštívit a minulý víkend konečně přijeli i oni do ČR. Když jsem byla u nich, tak se jim zrovna narodila malá Lauren, která už má pět let a je jejich malá princezna. Měla jsem velkou radost, že přijeli a i oni vypadali šťastní a spokojení. Prý brzy přijedou znovu, už se moc těším.

Takže už jenom vysvětlení k fotkám:
bílé triko, džíny a nefotogenický obličej - to jsem já; malá princezna s červenýma kalhotama, bílým trikem a botičkama na podpatku - Lauren Oseni; světlé triko a zelené kalhoty - Jermaine Oseni; krásný chlap s knírkem a černým trikem - Alfred Oseni (tatík rodinky) a nakonec krásná ženská v šedém - Lisa Oseni (mamka a hybná síla rodinky).

Doufám, že se vám všem fotečky líbí.
Užívejte krásné počasí a všem pracujícím přeji brzký odchod domů!

 

 

Lauren_O

Reklama