Sara Sandeva (25) a Jakub Prachař (39)

Oblíbený herec, který zraje jako víno, a krásná herečka s balkánskými kořeny se potkali během natáčení seriálu Dvojka na zabití, kde ztvárnili hlavní role. A jiskřit to mezi nimi už nepřestalo ani mimo plac. Svůj vztah dlouho tajili, možná i kvůli nesnadnému rozvodu, kterým Jakub se svou bývalou manželkou Agátou Hanychovou tehdy procházel. Dnes už patří neodmyslitelně k sobě a všichni s napětím čekají, kdy oznámí další posun ve vztahu. Média už spekulují, že by se herec měl stát podruhé otcem (první dceru Miu má s Agátou Hanychovou). To ale pár zatím nepotvrdil. Na informaci zareagoval na sociálních sítích jen vtipnou fotografií, na níž fingoval těhotenské bříško Jakub.

6475d60d20228obrazek.png
Foto: Profimedia

Tereza Ramba (33) a Matyáš Ramba (33)

Úspěšná herečka, která se do paměti diváků vryla už pod svým dívčím jménem Voříšková, si velmi střeží soukromí. A tak svým fanouškům odtajnila identitu svého přítele až po ročním vztahu. Tanečníka a akrobata Matyáše Rambu, který působí v uskupení Losers Cirque Company, poprvé vyvedla do společnosti u příležitosti premiéry filmu Po strništi bos. Pak už to šlo rychle. V roce 2019 oznámili sňatek a ještě na podzim téhož roku narození prvního potomka – syna Mikoláše. O dva roky později přivedli na svět dceru Miru.

6475d63c4b6dcblobid0.png
Foto: Profimedia

Daniela Peštová (52) a Pavol Habera (61)

Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu spolu prožil už celých 23 let. Topmodelka a zpěvák se seznámili v roce 2000 a místem jejich prvního rande byl filmový festival v Karlových Varech. O dva roky později se jim narodila dcera Ella Joy Anna, o sedm let později syn Paul Henry. Nestali se ale rodiči poprvé. Z nevydařených manželství už měl Pavol dceru Zuzanu, Daniela zase syna Yannicka. Na svatbu však, nejspíš po předchozích nedobrých zkušenostech, nikdy nedošlo. Oba prý mají na oficiální svazek stejný názor, nepotřebují jej. Média ale spekulují, že se partneři v nedávné době měli vzít v tichosti.

6475d6222f7a3obrazek.png
Foto: Profimedia

Natálie Jirásková (18) a Adam Mišík (26)

Mladý pár se dal dohromady teprve loni, ale rozhodně s ničím neotálel. Po pár měsících začal zpěvák a herec s modelkou bydlet a zamilovanost z nich na společenských akcích jen čiší. Natálie zdědila krásu po slavné mamince Ivě Kubelkové (46), která jejich lásce fandí. Adama už považuje za součást rodiny. Vypadá to, že se syn slavného hudebníka Vladimíra Mišíka po letech divokého střídání partnerek usadil.

6475d6490d8c8obrazek.png
Foto: Profimedia

Romana Jákl Vítová (45) a Petr Jákl (49)

Bývalá moderátorka a rosnička Romana tvoří pár s kaskadérem a úspěšným producentem a režisérem už dvacet let. Že si ji chce vzít, prý věděl už ve chvíli, kdy ji poprvé uviděl. Po téměř pěti letech vztahu se vzali a přivedli na svět první dceru – Sofii. Že je těhotná, to zjistila Romana den před svatbou. Druhá dcera Elisa se narodila o tři roky později. Pár spolu nejen žije, ale také pracuje. Romana si například zahrála drobné role ve dvou Petrových filmech, které režíroval – Kajínek a Jan Žižka. V posledně jmenovaném snímku ji ale nejspíš nepoznáte – hraje tmavovlasou vesničanku. Petr tedy svého rozhodnutí odstěhovat se od maminky a začít žít s krásnou Romanou jistě nelituje.

6475d663e03beblobid0.png
Foto: Profimedia

Patrik Děrgel (34) a Markéta Děrgelová (35)

Herečtí kolegové, kteří se seznámili při natáčení seriálu Cesty domů, se do sebe nezamilovali na první pohled. Dokonce si při prvním setkání navzájem připadali i trochu nesympatičtí. Jenže Patrikovi Markétina krásná tvář nešla z hlavy, dokonce se mu o ní zdálo. A tak jí zavolal a pozval ji na oběd. Chvíli se sice musel snažit, ale dnes už jsou čtyři roky manželé a mají dvě děti. Sedmiletého syna Vavřince a dvouletou dceru Miru. Manželský pár ztvárnili dokonce i před kamerou – v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

6475d668b5db4obrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroj informací: 7 pádů Honzy Dědka, Maminka, iPrima, ČSFDBlesk, Filmová databáze, Extra

Čtěte také:

Reklama