Ať už jste jedna z těch, která si jde každý večer lehnout vedle toho stejného chlapa a vedle stejného i vstává. Jeho pivní mozol je to, co ho vždy předchází. Doma chodí jen ve starých děravých trenýrkách a s jednodenním strništěm. Nebo takovou ženou, která si ráda užije vzrušující zábavu, a hledá něco jedinečného, máte možnost. Nezáleží na tom, zda jste zadaná, svobodná či vdaná, dívat se může každá! A věřte, že bude na co! Nádherní muži s nádhernými těly. Velkolepá show pro dámy míří do Čech!

 

Chippendales opět v Praze
Chippendales vystoupí v pražském divadle Hybernia 10. října od 21 hodin. Tito krasavci se svou taneční show, během které ze sebe vydají úplně všechno. Vyvolávají hysterii a aplaus, který neskončí ani po spadnutí opony. Na jevišti jsou připraveni totiž udělat cokoliv. Za celé jejich vystoupení předvedou 18 dokonale propracovaných čísel. Jen co se objeví na jevišti, rozproudí krev všech dívek v hledišti.

 

Jak to všechno začalo

Není divu. Mají totiž už dlouholetou tradici. Poprvé vystoupili v Los Angeles v roce 1978. O pět let později se přesunuli do New Yorku. Tam jejich věhlas stoupl natolik, že se stali nejžádanějšími hvězdami. Zvali je do všech ostatních zemí světa. Během celé existence se samozřejmě v jejich souboru vystřídaly stovky mužů, ale dokonalí pánové jsou jejich obchodní značkou i nadále.

 

Není to jen o vzhledu, ale i o dřině
Jejich popularita samozřejmě nezáleží jen na krásných tělech. Chippendales intenzivně trénují, aby mohli na jevišti dovádět ženy k šílenství. Ti, kdo zhlédli jejich představení, se rozdělili na dva tábory. Jedni tvrdí, že v jejich představení jde pouze a jen o sex, který se snaží skrýt pod velmi slabý závoj choreografie. Druzí naopak říkají, že jejich schopnost zosobnit erotické sny většiny žen je nepřekonatelná. Ať má pravdu jakákoliv strana, pravda je taková, že jsou to mistři v navazování kontaktu s divačkami. Vyvolávají u nich zcela neočekávané reakce, a to i u nejrezervovanějšího publika.

 

Legenda ve 150 zemích světa
Jejich sen, aby je všechny ženy světa zbožňovaly, se jim viditelně daří, protože je už zhlédli ve 150 zemích čtyř kontinentů a proběhlo už více než 35 000 představení. Všude se ozývalo při jejich vystoupení „BRAVÓ!“, „VÝBORNĚ!“ či „ÚŽASNÉ!“. Například jen během minulého roku navštívili 16 evropských zemí, a tam to nebylo jinak. Mezi státy, které si mohly užít každý záhyb jejich hladkých svalnatých těl, patří například Belgie, Francie, Nizozemí, Dánsko, Norsko, Rakousko, Německo, a dokonce i velmi konzervativní Velká Británie. Jejich show je také k vidění po celých Spojených státech a vystupují i v nejprestižnějším casinu v Las Vegas.

Slyšely jste už o Chippendales? Máte ráda mužské taneční show? Líbí se vám takovíto svalnatí fešáci? Nebo máte raději přirozené chlapy? Který muž se vám z těch fotek líbí nejvíce?

zdroj: TZ Macroconcert, s. r. o.

Reklama