Do České republiky republiky na vyhlášení Muže roku 2013 přiletěl ve čtvrtek ráno Muž světa - Mister International, Ali Hammoud, který reprezentuje soutěž Mister International.

letisteAli o příletu dp Prahy s Mužem roku 2011 Martinem Gardavským a pořadatelem soutěže Davidem NovotnýmTento pohledný mladík vyhrál soutěž Mister International loni v Bangkoku a od té doby se podle jeho slov nezastavil. „Jsem v jednom kole, ale jsem rád, že jsem zde v České republice,“ potěšil pořadatele soutěže, Davida Novotného, Ali.

Ali vlastní firmu na počítačové technologie a v současné době připravuje na tancování v obdobě pořadu StarDance v Libanonu. Ali přiznává, že neumí vůbec tancovat, a čekají ho hodiny práce, aby uměl tancovat : „Už nám dokonce řekli, že budu tancovat i valčík nebo polku,“ dodává Ali.

Aliho čeká opravdu nabitý program, bude přijat v Poslanecké sněmovně místopředsedkyní zdravotního výboru Soňou Markovou, navštíví hrad Křivoklát, dále pojede na finálový večer do Náchoda, navštíví náchodský zámek, také se zúčastní setkání s královnou Mary Reynolds, a vyžádaly si ho babičky do Domova důchodců - Centra sociálních služeb v Náchodě.

ali2

Ali kráčí za českými babičkami

Po celý pobyt ho doprovází Aliho Muž roku Martin Gardavský, který se o něj bude starat. Bohužel i tento Muž světa se nesmí zamilovat do děvčat v České republice a nesmí pít alkohol. „Je to jedna z podmínek, které jsem dostal nařízeny, a musí se dodržovat, tak snad ho uhlídám,“ dodává se smíchem David Novotný.

ali1

Ali Hammoud má za sebou významné kampaně pro návrháře, jako je Versace, stal se tváří pro řadu dalších značek, avšak v současné době neustále cestuje a reprezentuje soutěž Mister International.

Finálový večer Muže roku se uskuteční 23. srpna v Náchodě a magazín Žena-in bude u toho!

Stále můžete hlasovat v naší anketě o Muže roku magazínu Žena-in. Zvolte si svého Muže roku!

soustr

Reklama