Do České republiky dorazil nejkrásnější muž světa Mister International José Parades z Venezuely. Mladíkovi, kterému je devětadvacet let, připravili organizátoři soutěže Muž roku pestrý program! Jak se vám sympatický elegán líbí?

José Parades navštíví v pátek finále soutěže Muž roku, mezitím navštíví také hrad Křivoklát, vydá se na návštěvu babiček do Domova důchodců v Náchodě a v programu má i prohlídku Poslanecké sněmovny. Zde ho přijme poslankyně Soňa Marková a v Náchodě bude zase přijat starostou města Janem Birke.

muz

„Už se těším na ochutnání piva, které pro mě připravili v Náchodě v Pivovaru Primátor,“ říká José Parades, jehož první zastávka byla v Tančícím domě v Restauraci Ginger & Fred, kde se pokochal pohledem na celou Prahu. 

Jako jediný vítěz v historii dostal výjimku, že si může ponechat přítelkyni, se kterou chodil již před vyhlášením soutěže. „Hodně cestuji, takžese stejně s přítelkyní vidíme jednou za několik měsíců, ona pochází z Venezuely,“ prozradil Parades.

muz

„Jsem velmi rád, že každý rok u vás přivítáte vítěze mezinárodní soutěže Mister International, a těší mě, že i čeští uchazeči jako je Martin Gardavský či Antonín Beránek, jsou úspěšní ve světě modelingu či na zahraničních soutěžích,“ říká organizátor akce Muž roku David Novotný.

José Parades cestuje po celém světě a má řadu modelingových zakázek po celém světě. Průvodcem v Česku je mu Martin Gardavský, druhý nejkrásnější Muž světa 2011. „Budu se snažit, aby si pobyt v České republice i v Náchodě užil a poznal navíc řadu zajímavých míst,“ dodává Novotný.

Finálový večer Muž roku se uskuteční už tento pátek v Náchodě.  

Reklama