Letním radovánkám pomalu máváme na rozloučenou, to by nám ale nemělo bránit v tom se veselit. Kolik budeme mít důvodů k radosti je jen na nás. Oriflame nám v podobě parfému Happydisiac namíchal ideální poměr surovin, které rozjasní den pouze jediným závanem vůně.

Pečujte o sebe, udělejte si radost a nezapomeňte svou krásu podtrhnout parfémem a třeba třpytivým lakem na nehty nebo záhadnými kouřovými stíny.

Koncentrované štěstí

OriflameEgyptský jasmín, lesní jahody, hruška Williams – jaké ve vás tato kombinace ingrediencí vyvolává pocity? Podle průzkumu, který provedl Oriflame na ženách z celého světa, jsou právě tyto vůně těmi, jež nám činí největší radost.

Sladké srdce parfému Happydisiac rámuje elegantní jasmín. V jádru jasně září prosluněné lesní jahody navozující pocit štěstí.

Parfém Happydisiac:

Cena: 649 Kč

Objem: 50 ml

 Lak na nehty? Jedině se třpytkami!

OriflameSada laků na nehty Very Me Do It Nail Art je plná třpytivých teček. Pro perfektní výsledek doporučujeme lak na nehty naťukat a prsteníček zvýraznit odlišnou barvou. K dostání v pastelových barvách Mini Rasperry, Brown Sugar, Crusty Blue a Black & White.

Very Me Do It Nail Art:

Cena:  119 Kč

Objem:  8 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

 Zapomeňte na linky – vrací se kouřové stíny

OriflameLetos se kouřové líčení dostane do popředí nejen jako líčení večerní, ale nově i denní. Oční stíny v tyčince The ONE jsou tedy nezbytností. Krémové složení hladce klouže po víčkách, dobře se roztírá a zasychá do intenzivních odstínů odolných proti rozmazávání a slévání se do linek. Doporučujeme zkombinovat několik odstínů na jedno víčko pro dosažení plastického 3D efektu.

Oční stíny v tyčince The ONE:

Cena:  199 Kč

Objem:  1,2 g

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

I vaše řasy potřebují posílit

OriflameŘasy často krášlíme, ale zapomínáme o ně pečovat. Proto je tu gel pro zdravé řasy a obočí. Komplex Lash Revive obsahuje biotin a panthenol. Díky těmto složkám budou řasy báječně revitalizované a lesklé. Na řasy slouží delší štětinky kartáčku, na obočí krátké.  Pro posílení a lesk řas stačí nanést 1x denně na čisté řasy.

Komplex Lash Revive:

Cena:  179 Kč

Objem:  8 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Stylové řešení pro mastnou a smíšenou pleť

OriflameMake-up Very Me definitivně zamává s mastnotou a lesklou pletí. Matující krémové složení vstřebává maz a redukuje lesk. K dostání je ve dvou odstínech Snow Touch a Natural Beige.

 Make-up Very Me:

 Cena:  169 Kč

 Objem:  30 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Pudr tak přirozený, jako by byl neviditelný

OriflamePudr The One je velmi jemný průsvitný pudr, který osvěží pleť a dlouhodobě zafixuje make-up. Pružné složení zajišťuje ochranu před leskem a neslévá se do jemných linek.

Pudr The One:

Cena: 299 Kč

Objem: 7g

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

Reklama