Známý americký luxusní cestovatelský časopis Elite traveler magazine zveřejnil svůj každoroční výběr nejlepších hotelových pokojů. Letos se do prestižního seznamu dostal pouze jeden hotelový pokoj z České republiky, Ženu-in o tom informoval Tomio Okamura, viceprezident a mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Výběr tradičně zahrnuje nejlepší hotelové pokoje všech světadílů a cena za ubytování v těchto nejlepších hotelových pokojích často přesahuje 100 000 Kč za noc. Není samozřejmě výjimkou, že v těchto pokojích často přespávají nejznámější světové celebrity.

„Za Českou republiku se do seznamu letos propracoval pouze jediný pokoj. Jedná se o nejlepší apartmá ve zcela novém letos otevřeném pražském superluxusním 5* hotelu The Augustine Rocco Forte na Malé Straně a toto apartmá má název Tower Suite,“ tvrdí Okamura.

hotel

Apartmá Tower Suite je třípatrové a je umístěno v astrologické věži zrekonstruované historické budovy hotelu, první patro je obývací pokoj, druhé je kompletně věnované koupelně se samostatně stojící vířivkou a prostornou sprchou a ve třetím patře apartmá je ložnice s úchvatným 360stupňovým panoramatickým výhledem na celou Prahu včetně Pražského hradu. Jedna noc v tomto pokoji stojí  4740 USD (cca 83 000 Kč).

Kompletní seznam nejluxusnějších a nejdražších pokojů najdete ZDE.

Chtěla byste tady nocovat? Jaký hotel z těch, které jste navštívila, byl podle vás nejlepší?

Reklama