Nejkrásněji rozkvetlé truhlíky v ulici

Biocin

Jednoho krásného slunečného dne jsme procházeli ulicí a do očí nám padly neuvěřitelné girlandy květů pnoucí se z oken rodinného domku. Nevěřícně jsem přistoupila k oknu a zblízka si prohlížela voňavou záplavu barev. Dokonce mi to nedalo a sáhla jsem si na listy, jestli mě zrak nešálí. Byly pravé. V tom z domu vyšla paní. Chvilku jsem zaváhala, ale nakonec jsem se osmělila a zeptala se. „Máte nejkrásnější truhlíky v ulici. Jak to děláte?“ Začala se smát. „To je moje tajemství.“ Vhodila odpad do popelnice, pohlédla na nás a řekla: „Pojďte na chvilku dál,“ otevřela dřevěnou branku vedoucí na dvorek. Před námi se objevil neuvěřitelný svět plný krásných květů a voňavých růžových keřů. Strávili jsme na jejich zahradě téměř hodinu. Naslouchali jsme vyprávění, jak se před několika lety přistěhovali, jak si založili zahrádku, a jak ji baví zahradničení a jak si nechce zaneřádit zahradu žádnou chemií. Pak vytáhla „zázračný lektvar“, jak tomu s úsměvem říkala. „Tohle přidávám do závlahy, klidně do konve, tahle lahvička mi vystačí na 25 konví. Čistě biologické. To mám ze Švýcar, v příštím roce si to prý budeme moct koupit i tady.“  Odcházeli jsme s úsměvem a s kartičkou s názvem Biocin. Rok se sešel s rokem a já si vzpomněla, že už je čas na truhlíky. Kartičku jsem kupodivu našla, a teď používám Biocin i já. Rostlinky ještě sice nejsou tak velké, ale podívejte se, jak vypadají s Biocinem.

Biocin

Vlevo s Biocinem, vpravo bez Biocinu, jen obyčejná závlaha.

Jsem teprve na začátku, už se těším, jak se mě lidé budou ptát, „Jak to děláte, že vám ta okna tak krásně kvetou?“
Zuzana, Praha - Krč

Biocin je v podstatě extrémně silný vitaminový koktejl s unikátním obsahem mikronutrientů v přírodní formě. Vzniká speciální technologií z rostliny taro, pěstované pouze v tropickém podnebí Thajska a Kambodži. Posiluje rostlinu, zvyšuje její obranyschopnost a proto má rostlina bohatší a barevnější květy a větší plody. Zlepšuje prokořenění a tím získává rostlina vice kvalitních živin a je silnější. Zvyšuje množství pupenů, tím i květů a úroda je pak bohatší. Navíc je méně náchylná na houbová onemocnění a odolnější i proti parazitům. Biocin je vyroben švýcarskými odborníky ze stoprocentně přírodních surovin. Biocin nyní představuje kompletní škálu výrobků pro rostliny v interiéru i na zahradě.  Můžete si vybrat koncentráty nebo spreje se snadným použitím. Koncentráty jsou dodávány na náš trh v 500 ml balení, jeden naředěný litr Biocinu se pohybuje od 0,92 Kč.

Biocin

Biocin FA – zelené rostliny a květiny

Biocin FB – květiny

 Biocin FR – růže

Biocin FK – bylinky

Biocin FGT - zelenina

Biocin FF – ovoce a plody

Biocin FZ – pokojové rostliny

Biocin FO – orchideje

BiocinBiocin je dodáván na náš trh také v podobě sprejů, kterými rosíte rostlinu přímo na list. Speciální rozprašovače jsou velmi jemné a uvolňují tak pouze potřebné množství.

Biocin FKS – bylinky, Biocin FOS – orchideje, Biocin FRS – růže, Biocin FZS – pokojové rostliny

Doporučená maloobchodní cena – 500 ml – 139 Kč.

Vsaďte na přírodu a na zdraví, vsaďte na Biocin. 
www.biocin.cz

Reklama