5f903dc9a92cfobrazek.png
Spojením těchto dvou produktů dochází k naprosto unikátní anti-ageing terapii, která během 60 dnů významně ovlivní hydrataci pleťi, její vyživu i regeneraci, vyhladí drobné linky a vrásky a viditelně omladí pleť. Nejkomplexnější omlazující kůra na trhu!
5f903d84c7c60obrazek.png

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CREAM: Extrémně koncentrovaný omlazující krém inspirovaný nano a high-tech technologiemi i vědeckými studiemi a patenty v oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy. Účinně bojuje proti stárnutí pleti, vyhlazuje vrásky, hydratuje, rozjasňuje a vyživuje. Má patentovanou schopnost aktivovat pleti vlastní produkci kolagenu! Díky unikátnímu složení dokáže maximálně vázat vlhkost v pleti a předcházet jejím ztrátám, dramaticky tak zvyšuje hydrataci pleti, její pružnost, hustotu a jas. Krok za krokem napravuje poškození pleti a důsledně ji regeneruje. Krém je parfémován vůní MOLECOOL – Le Parfum, na jejímž vzniku se podíleli špičkoví parfuméři v Paříži a která v sobě snoubí pudrový kosatec, smyslný jasmín Sambac, opojnou damašskou růži a hřejivé santalové dřevo. 
obrazek.png
MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPSULES: Špičková výživa pro pleť obsahující značkovou kyselinu hyaluronovou s ideální  molekulovou hmotností a vzácné rostlinné fytoceramidy z rýže. Maximální možná účinnost, desítky odborných studií. Dejte pleti to, co skutečně potřebuje. Inspirováno výzkumy z oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy.
5f9144900b79eobrazek.pngMOLECOOL - ICONIC BEAUTY PACK (obsahuje 50 ml anti-ageing krém, 60 tobolek), cena: 1990 Kč - 2 měsíční kúra 
5f9144c23d2d8obrazek.pngVíce informací a nákup na www.mymolecool.com
5f91450577018obrazek.png

 

Reklama