mandlePokožku je potřeba si hýčkat, zvláště pak pokud jde o tu citlivou, která má sklony reagovat na vnější vlivy. Každý, kdo se s problémem citlivé pleti setkal, ví, jak obtížně se o takovou pokožku pečuje. Nepříjemné reakce na kosmetiku, i tu zdánlivě šetrnou, bývají na denním pořádku. Na míru náročným požadavkům citlivé pokožky je vyrobena mimořádně šetrná, čistě přírodní Mandlová péče značky Weleda s certifikátem BDIH. Tato jemná řada mandlového pohlazení nejenže dokonale pečuje o citlivou pokožku, ale také napomáhá k řešení problémů s podrážděnou pletí. Pět přípravků Weleda (mandlový pleťový krém, mandlové čisticí mléko, mandlový hydratační krém, mandlový pleťový olej a mandlová pleťová maska) se za studena lisovaným mandlovým olejem pro to nejjemnější ošetření citlivé pokožky jistě velmi ocení i budoucí maminky, jejichž pleť bývá zatěžována vlivem hormonálních změn v těhotenství.

mandleStejně jako je mandloň velmi náročná na pěstování (potřebuje speciální péči i podnebí), je i citlivá pokožka náročná na péči. Projevy citlivé pokožky jsou velmi individuální, navíc se většinou jedná o celoživotní problém, proto je Mandlová pleťová péče Weleda uzpůsobena pro všechny věkové kategorie. I v citlivé pokožce se ale můžeme cítit dobře, pokud o ní budeme pečovat hedvábnou péčí Mandlové řady kosmetiky Weleda. Její složení je čistě přírodní (certifikát BDIH zaručuje, že přípravky neobsahují žádné syntetické konzervační látky, barviva, parfemace ani látky vyráběné z ropy) a v kombinaci s jedinečnými technologiemi výroby, které probíhají ve zcela sterilním prostředí, představuje Mandlová pleťová péče dokonalé řešení problémů citlivé pleti. Všechny výrobky jsou zcela bez parfemace a obsahují tři základní složky - jemný, čistý mandlový olej, olej ze švestkových jader, přírodní kyselinu mléčnou. Minimum obsažených surovin je nezbytnou podmínkou v péči o citlivou pokožku.

Mandlová pleťová péče Weleda zahrnuje těchto pět výrobků

mandle

Základní sada pro extrémně citlivou pokožku:

  • Mandlový pleťový krém Weleda - intenzivní noční i denní péče o citlivou pleť. Rychle zklidňuje, vyživuje a chrání pokožku. Trvale obnovuje narušenou rovnováhu pleti a navíc navrací pokožce přirozenou pružnost a vláčnost. K dostání v klubových prodejnách (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), drogeriích dm a Rossmann za cenu 10 ml 119 Kč, 30 ml 329 Kč.
  • Mandlové čisticí mléko Weleda - sametově jemná emulze šetrně odstraňuje nečistoty pleti. Vyčistí pokožku do hloubky, aniž by dráždila nebo vysušovala a zanechá pleť svěží a hebkou. K dostání v klubových prodejnách (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), drogeriích dm a Rossmann za cenu 10 ml 69 Kč, 75 ml 229 Kč.

Ostatní produkty řady mandlové péče:

  • Mandlový hydratační krém Weleda - lehká noční i denní péče o citlivou pokožku. Zklidňuje pleť, hydratuje a chrání ji před vysoušením, podporuje její přirozenou regeneraci. K dostání v klubových prodejnách (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), drogeriích dm a Rossmann za cenu 10 ml 119 Kč, 30 ml 329 Kč.
  • Mandlový pleťový olej Weleda - ochranná denní péče během chladného období. Vhodný také k noční regeneraci a vyživení suché pleti a k šetrnému odstranění očního make upu. K dostání v klubových prodejnách (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), drogeriích dm a Rossmann za cenu 10 ml 69 Kč, 50 ml 269 Kč.
  • Mandlová pleťová maska Weleda - intenzivní péče s harmonizačním a regeneračním účinkem. Harmonizuje podrážděnou pokožku, zklidňuje, osvěžuje a vypíná kůži, která je po působení masky jemná a hladká. K dostání v klubových prodejnách (seznam je k dispozici na www.weleda.cz), drogeriích dm a Rossmann za cenu 30 ml 229 Kč.

Víte, že...

Mandloň obecná (Prunus dulcis) nás ihned osloví něžnými, bílo-růžovými květy. Olej ze semen mandlí patří v kosmetice mezi nejvyhledávanější suroviny. Je bohatý na esenciální mastné kyseliny, obsahuje vitaminy A a E a řadu dalších minerálů. Jeho hlavní předností je jemnost a lehkost - vlastnosti velmi důležité právě pro přecitlivělou pokožku. Jedinečné kvality mandloně využívaly už nejstarší kultury: Mandloň pochází z Persie a Asýrie, do Řecka a Malé Asie se dostala přes Čínu již ve starověku. Weleda využívá pro přípravky Mandlové pleťové péče za studena lisovaný mandlový olej z ekologicky pěstovaných mandloní ve Španělsku a Kalifornii.

Kosmetika označena certifikátem BDIH je vyráběna z čistě přírodních surovin, které jsou sbírány šetrným způsobem, bez zatěžování životního prostředí. Kosmetika neobsahuje parafín, vazelínu ani jiné ropné produkty, látky cizí lidskému organismu. Neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, barviva či syntetickou parfemaci, pouze čisté rostlinné oleje. Výrobky ani suroviny nejsou testovány na zvířatech.


Weleda je švýcarská farmaceutická firma vyrábějící přírodní léčiva a kosmetiku. Vznikla v roce 1921 a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní kosmetiky a Bio kosmetiky. Dceřiné společnosti a obchodní zastoupení nalezneme ve více než 50 zemích světa.
Cílem přípravků Weleda je podpora a obnovení zdraví člověka. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" usiluje Weleda o ekologicky co nejšetrnější výrobu.

Výrobky Weledy mají certifikát BDIH, označující kontrolovanou přírodní kosmetiku, tedy nejčistší dostupnou přírodní kosmetiku na trhu. V průběhu roku 2010 budou přípravky Weleda přecházet k novému certifikátu pro čistou přírodní kosmetiku a Bio kosmetiku - NaTrue. Více informací na www.weleda.cz.

Reklama