Na 92. ročníku předávání Oscarů rozhodně americká televizní a filmová herečka Kristen Wiig byla vidět. Její rudé šaty nešlo přehlédnout nejen kvůli výrazné barvě, ale zejména velmi extravagantnímu a dosti podivnému střihu.

Foto: Profimedia

V zářivě rudé dorazil na letošní Grammy americký písničkář a tanečník Ricky Godinez známý pod uměleckým jménem Ricky Rebel. Jeho latexové kalhoty s rozparky v intimních partiích v kombinaci s rudými plastovými brýlemi, třásněmi visícími z krku a deštníkem obšitým záclonou jistě upoutaly pozornost mnoha přítomných.

Foto: Profimedia

Kanadská moderátorka a bývalá profesionální tanečnice Keltie Knight zase na předávání hudbeních cen GRAMMY vypadala jako plameňák. Šaty z růžových peříček byly jistě příjemné na dotek, ale oku zrovna příliš nelahodily. Navíc Keltie zbytečně rozšiřují.

Foto: Profimedia

Krásná zpěvačka Jennifer Lopez většinou vyjde v  honosné róbě. Tak učinila i během 77. ročníku předávání Zlatých glóbů. Tentokrát však šlápla trochu vedle. V šatech od Valentina vypadala jako zabalená pralinka z vánoční čokoládové kolekce.

Foto: Profimedia

Šílené outfity nejsou k vidění jen na nejrůznějších slavnostních večerech, ale také v ulicích. Od hlavy až po paty oblečená v kouscích od Marca Jacobse si před koncertem v New Yorku vyšla zpěvačka Celine Dion na oběd. Že k sobě všechny kousky od jedné značky ladí, rozhodně neplatí! Celine vypadá, jakoby právě vyšla z cirkusu.

Foto: Profimedia

Mistryní vrstvení je rozhodně herečka Helena Bonham Carter známá například ze seriálu Koruna nebo z filmů o čaroději Harry Potterovi. Tohle je jen jeden z mnoha šílených outfitů, ve kterých bývá herečka viděna v ulicích Londýna.

Foto: Profimedia

Optická iluze, tak by se daly nazvat černobílé šaty z dílny Iris Van Herpen, které na sobě při udílení Zlatých glóbů měla americká herečka Joey King. Zrak z nich jen přecházel. Člověku by se při pohledu na ně snadno zamotala hlava.

Foto: Profimedia

Od supermodelky Alessandry Ambrosio bychom určitě čekaly, při události jakou je GRAMMY, víc. Ačkoliv oblékla luxusní kousek od francouzské značky Balmain, rozhodně to tak nepůsobilo. Bílý overal, který by se hodil spíše v létě na běžné nošení, doplňoval černý plášť přes jedno rameno.

Foto: Profimedia

Švédská herečka a baletka Alicia Vikander na pařížský týden módy dorazila v opravdu podivném outfitu. Na přehlídku Louis Vuitton oblékla pruhované černobílé legíny, které doplnila krásným zmuchlaně působícím trenčkotem a halenkou s obřím bílým límcem, který z bundy koukal. Extravagantní rozhodně ano. Hezké a slušivé? Ne!

Foto: Profimedia

V tomto žebříčku rozhodně nemůže chybět ani jedna z nejpopulárnějších zpěvaček současnosti Billie Eilish. Její módní styl je poněkud jedinečný a po většinu času poměrně hrozný. V tomto bílém kalhotovém kostýmu ověšeném brožemi Chanel vyrazila na 92. ročník Oscarů.

Foto: Profimedia

Reklama