shutterstock-1611773452.jpg
Foto: Shutterstock

„I když jsem věděla, že letos nebude svatý Valentýn takový jako každý rok, docela jsem se na něj těšila. Mám ten svátek prostě ráda, ať si říká, kdo chce, co chce. S přítelem jsme se dohodli, že se podíváme na film Chlast, což se ukázalo jako dobrá volba. Každý rok se těším, až si vezmu na Valentýna nové spodní prádlo a hezky se obleču. Letos to zůstalo u spodního prádla a legín v trendy krémové barvě.

Po objednané večeři a filmu došlo na válení se na gauči. Rozebírali jsme různá témata, od práce po budoucnost, když najednou začal rozebírat, jak se náš život změnil v důsledku pandemie. Víno mu trochu stouplo do hlavy a začal být otevřený, tak jsem si sama říkala, co z něj vyleze.

shutterstock-604196735.jpg
Foto: Shutterstock

To nejhorší však mělo teprve přijít. V tom nejlepším se na mě v mém novém sexy prádle podíval a řekl: „Nikdy jsem si nemyslel, že bys takhle přibrala, když jsme spolu začali chodit, ale teď mi je to vlastně jedno. Stejně tě miluju, špíček tam, špíček sem.“ Byla jsem jako opařená, ale rozhodla jsem se raději to nekomentovat.

Nejhorší na tom všem je, že jsem do té doby opravdu vůbec nezaznamenala, že bych nějak přibrala. Váha mi ukázala nějaká čtyři kila nahoře, ale v zrcadle se sama sobě pořád líbím. Samozřejmě o tom teď přemýšlím a nevím, co mu na to mám říct. Byl to zatím asi nejhorší Valentýn…“
 

Reklama