Čtenářku Vladislavu pohoršují muži, kteří chodí nahoře bez na místech, která k tomu nejsou určena. Ostře se proti tomu ohrazuje ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...

Předposlední příspěvek dnes dorazil od čtenářky Vladislavy...

Souhlasíte se jejím názorem?


Absolutně se mi nelíbí, když chlapi chodí nahoře bez na místech, která k takovému „polooblečení“ nejsou určená. Je úplně jedno, jestli jde o mladého, starého, tlustého nebo štíhlého mužského - myslím si, že vypadají nepatřičně, není to vůbec sexy, spíš odpuzující. Úplně nejhorší variantou je polonahý chlap v tramvaji. Muži nahoře bez při sportu, při práci, doma na zahradě a klidně i zpocení - to všechno může být docela sexy... Ale ve městě, na ulicích, atd. proboha NE! Normálním ženským se tak fakt protiví a nejsem určitě s tímhle názorem sama, povídáme si o tom s kamarádkama a hodnotíme takové chování asi tak stejně, jako když muži vykonávají malou potřebu na veřejnosti.

Vladislava

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 7. 2011: Chlapi nahoře bez!

  • Líbí se vám, když chodí muži na veřejnosti nahoře bez?

Toto je otázka, o kterou běží. Přijdou vám muži nahoře bez sexy? Nebo naopak směšní? Či dokonce nechutní? Ráda obdivujete jejich mužné svaly a pupky? Zkrátka, co si o mužích, kteří na odiv v létě vystavují svůj trup, myslíte? Posílejte mi své názory! Získat za ně můžete luxusní kosmetiku VICHY HOMME pro muže, aby ten váš miláček (ať už nahoře bez, nebo s), byl pořád krásný! Váš text ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu nejpozději do 7. 7. 2011, 14.30 hodin.

A když budete chtít, můžete poslat i svojí originální fotku takového muže! I za tu budete mít šanci na slíbený dárek.

vichyvichy

Reklama