Nedopadlo domácí barvení podle vašich představ? Udělala jste si na ofině omylem zub? Věřte, že vždycky může být ještě hůř a leccos se dokáže vymknout kontrole i pod dohledem profesionální kadeřnice. Následující fotky z kategorie viděno na veřejnosti jsou toho důkazem.

Vskutku zajímavá trojkombinace. Takhle nějak asi u kadeřníka dopadají nerozhodné ženy. Nejste si jistá, jestli blond, hnědou nebo černou? Tak tam dejte všechny! Zkombinovat se dají i krátké vlasy s dlouhou délkou. 

To je tak, když toužíte po dlouhých princeznovských kadeřích, ale vyberete si špatný salón. O přirozených přechodech se v tomto případě opravdu mluvit nedá.

Tupírování dokáže vlasům bez objemu velmi pomoci, ale když se vymkne kontrole, můžete dopadnout jako paní na fotografii.

Však jsme nedávno psaly, že čelenky jsou nadčasovým módním kouskem. Někdy ale tlačí za ušima. Jedna kadeřnice na to naštětí vyzrála a čelenku své zákaznici vyholila rovnou do vlasů. 

Vlasy nemusí být jen estetickým prvkem, ale dají se využít i prakticky. Muž na obrázku si ze svých dredů udělal bytelné nosítko pro dítě. Bezpečí především.

Prosím vás, udělejte mi takový ten moderní rošťácký rozcuch. Jako by mi vlasy trochu pocuchal větřík, na to ženy letí.

Vsadíme se, že paní si chtěla nechat vlasy sestříhat, aby se jí provzdušnil účes. Výsledkem jsou tři vrstvy, které do sebe moc nezapadají.

Říká se, že paníček se po nějaké době začne trochu podobat svému psovi. Z této fotky snadno uhádnete, jaké plemeno si hoví u této dámy doma.

Nechybí ani klasika „vpředu byznys vzadu párty“, populární účes, který v minulosti nosil například hokejista Jaromír Jágr.

Takzvané ombré může být fajn, ale musí se umět udělat. Tajemství je v jemném přechodu z tmavší barvy do světlejší.

Když nemáte natáčky, musíte si umět poradit i jinak. Nebo že by se žena snažila prostřednictvím antének vysílat nějaké poselství?

Může to být žena a může to být i muž. My hlavně doufáme, že za tento výtvor nedostala kadeřnice žádné dýško.

Tak tady je asi sdělované poselství více než jasné.

Reklama