fb.jpgFoto: Shutterstock

Vypařil se jako duch

Jana, 27 let
Ještě před létem jsem začala chodit po dlouhých třech letech hledání a marného randění s klukem a náš vztah vypadal ze začátku jako by prostě neměl chybu. Večeře, dlouhé procházky, vyznávání lásky a slova důvěry. Zkrátka dokonalost sama. Jenže asi před čtrnácti dny začal být divný, trochu chladný a potom odjel s kamarády na týden do Německa a ozval se jen jednou s tím, že nemá čas, ale že je v pořádku. Když se vrátil, tak se neustále vymlouval, že toho má teď v práci hodně, přitom si přidával na Instagram stories, jak je u vody. Do teď moc nevím, co se stalo, ale nejsem hloupá a je mi jasné, že už nemá zájem. Napadlo mě, že nejspíš někoho potkal. Mám z toho samozřejmě zkažený zbytek prázdnin.

Podivný amulet na rozloučenou

Radmila, 24 let
Nedávno jsem zažila asi největší šok ve svém životě. Chodila jsem se svým přítelem necelý rok a všechno bylo fajn. Nikdy jsme se nepohádali a nikdy jsme ani neřešili, že by nám něco ve vztahu vadilo. Proto mi úplně ztuhla krev v žilách, když si mě asi před měsícem vzal na jedné venkovní akci stranou, vrazil mi do ruky divný stříbrný amulet o velikosti mince a řekl, že se chce rozejít, protože už mě nemiluje. Absolutně nechápu, proč mi to řekl na akci, o které věděl, že se na ní strašně těším a už vůbec nechápu ten amulet. Ještě den před tím jsme spolu spali a on mi ráno přinesl toust s nakresleným srdíčkem z kečupu.

Rozbitá hlava

Simona, 37 let
Je pravda, že s přítelem už to delší dobu pěkně skřípalo. Vůbec jsem ale netušila, že se rozejdeme tyto prázdniny. Pořád jsem ho milovala, ale náš vztah ala Itálie vůbec nebyl zdravý. On už to nemohl vydržet a při jedné procházce mi oznámil konečný verdikt. Jsem výbušné povahy, a tak jsme si začali okamžitě vyčítat tisíce věcí. Když jsem byla nejvíc v ráži trochu jsem ho strčila do ramen, jenže on zavrávoral a upadl na zem. Co čert nechtěl, bouchl se hlavou do kamene a začala téct krev. Nebylo to nic vážného, ale musela jsem ho odvézt do nemocnice na dva stehy a od té doby jsem ho viděla jen v den, kdy si přišel ke mně pro věci.

Čtěte také:

Reklama