Zpěvačka Ava Max oblékla podivný kosmický obleček s pláštěm. Zřejmě je fanynkou „komixových superhrdinů“. I ti se ale oblékají o něco lépe. Těžko říct, zda je větší extrém overal, který má Ava na sobě, nebo boty, které k němu doplnila.


 
Rudovlasá rapperka Justina Valentine se navlékla do těsného overalu s nápisy Nasty Woman (Nemravná ženská). Během předávání cen sice její outfit nebyl z těch nejnemravnějších, avšak k těm nejhorším se rozhodně zařadit dá.


 
Internetová celebritka Nikita Dragun dorazila ve vypasovaných zlatých šatech s flitry a obřím růžovým péřovým boa. Zajímavější byl však její doprovod... nebo snad speciální módní doplněk?


 
Jako obří fialová péřová koule působila Kimberly Denise Jones, spíše známá jako Lil Kim. Rapperka možná chtěla působit jako hvězda kabaretu. To se ovšem příliš nepovedlo. Méně peří někdy není na škodu.


 
Herečka Hayley Kiyoko vsadila na kalhoty. Tato sázka se však nevyplatila a blondýnka působila jako hastroš. Obří khaki kalhoty z materiálu připomínajícího šusťákovinu vypadaly jako velký neforemný pytel, který Hayley přidával několik kil navíc. Ani velice zvláštní horní část outfitu z jakéhosi plastu nebo gumy celek nezachránila. Těžko říct, co bylo horší.


 
Jako ze zlatého alobalu vypadal oděv internetové celebritky Tany Mongeau. Kosmické boty a šaty, které by jí mohla závidět leda tak ukrajinská zpěvačka a hvězda Eurovize Verka Serduchka, doplnila zajímavým prvkem. Místo boa si vzala živého hada.

Foto: Profimedia

Reklama