Zpěvačka Joy Villa svým oděvem vyjádřila podporu Donaldu Trumpovi. Oblékla červenobílé latexové šaty s nápisem Trump 2020 na přední straně a „zneuctěný a znovuzvolený“ na zadní straně. Ty doplňoval bílý plášť s modrými rameny a bílými hvězdami. Celý komplet od Desi Allinger z Desi Designs byl laděný do podoby americké vlajky. Není to poprvé, co se zpěvačka na červeném koberci objevila v politicky zaměřeném outfitu.

trumpy.jpg
 
Podporu prezidentu Trumpovi vyjádřil svým outfitem také zpěvák Ricky Rebel. Na 62. ročník Grammy přišel učinit prohlášení, a nejen módní. Bývalý hlavní zpěvák kapely No Authority přišel doslova s holým zadkem. Na něm měl nápis „obviň to“. Ani u něj to není poprvé, kdy použil outfit ke sdílení svých politických postojů. K odvážnému rudému oblečku měl Ricky Rebel jako doplněk ještě deštník s dlouhým krajkovým závojem a šílené extravagantní brýle.

destnik.jpg
 
Svůj názor se během předávání cen Grammy rozhodla propagovat prostřednictvím šatů také modelka Megan Pormer. Oblékla červené flitrové šaty se srdcem a nápisem „Žádná válka, Íráne“. Outfit byl doplněn pláštěm z napůl americké a napůl íránské vlajky.

no-war.jpg
 
Hvězdou dlouho očekávaného udílení prestižních cen Grammy 2020 byla zpěvačka Billie Eilish, která zvítězila ve všech čtyřech hlavních kategoriích. Nedalo se však říci, že by byla také hvězdou červeného koberce. Ve svém černožlutém outfitu od značky Gucci patřila rozhodně k nejhůře oblečeným celebritám. Nepřidaly tomu ani obří náušnice téže značky a rouška. Neforemný outfit doladila dlouhými zelenými nehty a zářive žlutou barvou vlasů se zelenými odlesky.

rouska.jpg

Foto: Profimedia

Reklama