Konečně se vyjádřil a pozval vás na první rande. Chcete ho poznat co nejlépe, popovídat si a něco o sobě zjistit. Jak si ale nezkazit první rande? Americký časopis Cosmopolitan vybral několik míst, které jsou nejvíc nevhodná pro první rande. Milé Ženy-in, třeba vám tyto rady k něčemu budou, a když ne, tak se třeba jen pobavíte. :)

1. Narozeniny přátel
Hurá, máte domluvené první rande! Ale vzápětí se dozvíte, že vás pozval na večírek, kde se zapíjí narozeniny jeho nejlepšího kamaráda. Narozeninová párty není tím nejvhodnějším místem na první schůzku, kde ho chcete co nejlépe poznat. Přiznejte si samy, není nic horšího než nuceně konverzovat s cizími lidmi, které vidíte poprvé v životě, zatímco on bude soutěžit na baru, kolik vypije panáků.

2. Kluby
Jste fanynka například kapely Kryštof nebo Chinaski, a už máte lístky? Vyrazte si na koncert raději s kamarádkou! První rande si v narvanému klubu stejně neužijete, zaprvé si nebude mít spolu kam sednout, a za druhé - místo rozhovoru na sebe budete jen křičet, protože se neuslyšíte...

3. Fast Foody
Řetězce rychlého občerstvení neboli fast foody jsou někdy fajn, ale ne jako místo pro první setkání, kdy máte v plánu si „svého vyvoleného“ pořádně oťuknout. Když vám navrhne fast food jako místo pro hlavní večeři, tak buď šetří, nebo to chce mít rychle za sebou... Navrhněte mu romantičtější místo!

4. Dům vašich rodičů
Máte v plánu ho pozvat do domu/bytu svých rodičů? To je opravdu troufalé. Jestli ho nechcete vylekat, tak na to hned zapomeňte. Na seznámení s rodiči je přece jen brzy, ovšem pokud neočekáváte, že vám na prst rovnou navlékne zásnubní prsten.

5. Posilovna
Fitness centrum nebo tělocvična je rovněž místem, kam se na první rande nechodí. Představte si, jak jste upocená a při běhu na pásu funíte... To přece nevypadá sexy!

6. Videohry
Váš vysněný protějšek miluje videohry, zatímco vy je k smrti nenávidíte! A on vás pozval, abyste sledovala, jak to natře svému nejlepšímu kamarádovi v zábavné střílečce. Omluvte se a raději rande odložte!

Která místa nejsou vhodná pro první rande podle vás?

Reklama