S blechami, tasemnicemi, škrkavkami, roztoči a podobnými parazity jsem zatím neměla tu čest, takže k nim mám vztah veskrze neutrální, ale velmi negativní vztah mám k parazitům lidské společnosti.

Vadí mi lidé, kteří se přiživují na tom, co vytvořili ostatní.
Nejen že se jim nechce pracovat a snažit se jako všichni ostatní, ale ještě požadují, abychom je živili, minimální finanční podpora (z našich kapes) jim nestačí, chtějí pořád víc a víc, ačkoli kolikrát sami pro naši společnost nic neudělali (nepočítám-li hromadu dětí).
Ani je nenapadne, že když chtějí víc peněz, mohli by si je sami vydělat, zvednout zadek, vzít nějakou práci a začít se o svůj blahobyt starat sami, vlastníma rukama. 
Někteří z nich snad ani nevědí, co to ta práce je.
Z cizích slov znají akorát 'diskriminaci' a 'rasismus' (uvozovky jsou zde na místě).

A ještě víc mi vadí, že naše socialistická vláda těmto lidem vychází vstříc, zatímco lidem, kteří na tuto zemi vydělávají, hází klacky pod nohy.
Doufám, že se ještě za svého života dočkám toho, že se tady výdělečně činný člověk bude mít dobře a líný vyčuránek spláče nad vejdělkem.
Dnes je to bohužel právě naopak...
Jestlipak to o volbách změníme?
Já jsem pro, abychom (my jako stát) živili jen ty lidi, kteří se sami opravdu živit nemohou - to by byl ten nejlepší lék proti parazitární infekci, jíž je tato země postižená.

Milá Vivian,
k tomu není co dodat, souhlasím ve všech bodech.
Jde jen o to, zda ti, co rozhodují, nepatří mezi ty parazity také.

Reklama