Čtenářka Monkee o sobě píše, že je mlsná koza. Ale v mlsání je docela vybíravá. Také si uvědomuje, že mlsat se nemusí jen sladkosti, dráždidel chuti je daleko víc!

Čím si dráždí chutě čtenářka Monkee? To se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Přeji všem krásný a vydařený den.

Jak znám zdejší osazenstvo, nebude radno dnes otvírat kterýkoliv článek z denního tématu. Jinak budu slintat jak batole nad pribiňákem.
Přesto jsem neodolala a posílám informaci, na čem ujíždím já.
Jsem mlsná koza, jak mi od dětství říkávala máma i babička. S léty se můj vkus vytříbil, takže už nejedu prvoplánově po všech čokoládách, co po mně mrknou okem. Vybírám si hořkou, mléčnou beru na milost jen v případech, kdy si míchám „mističku všehochutí“. To potom do misky přijdou arašídy v cukru nebo karamelu, mandle, rozinky a brusinky v čokoládě hořké a mléčné, případně navíc ovoněné skořicí.
Ale pozor, nejen sladkým namlsán je člověk a tak poslední dobou úřaduju v kuchyni za účelem produkce dobrot z oblasti slaných chutí. Ti, kdo mne znají, by briskně zahlásili: jó, rohlíky, sádlové houstičky, tím nám dráždí chuťové pohárky. Dráždím, ale i sobě. A kila potom ne a ne dolů.
A co je mým posledním „objevem“? Švýcarské rösti s úžasnou bylinkovou solí, tak se pokochejte se mnou.

mls

Monkee

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2012: Když vás honí mlsná

  • Po čem sáhnete, když vás honí mlsná?
  • Mlsáte ráda?
  • Máte po mlsání výčitky svědomí?
  • Omezujete se schválně v mlsání kvůli postavě?

Pište mi své příspěvky formou příběhů. Téma je tentokrát jasné: mlsání! Jsem hodně zvědavý, čím ukojíte svou touhu po sladkém (nebo i slaném). Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec a dorazí do naší e-mailové schránky nejpozději 20. 4. 2012 v 15.00 hodin. Z uveřejněných příspěvků vyberu dva, jejichž autorky odměním něčím k mlsání - budou to sladké čokoládové bonboniéry I Love Milka.

milkamilka

Reklama