Najděte si na sebe čas, zabojujte o hodinku ticha prostoupeného příjemnou vůní, hodinku strávenou v horké vaně. Odpočinek sluší každé z nás, a když ho věnujete péči o sebe sama, budete se cítit jako znovuzrozená. K dokonale hebkému tělu kromě oblíbené pěny nebo sprchového gelu potřebujete už jen jeden multifunkční přístroj, se kterým zvládnete peeling celého těla stejně jako úpravu chloupků i ztvrdlé kůže na patách.   
 
Nejste sama pro sebe zatím dostatečnou motivací? Než se k téhle metě, která vám dodá vytoužený pocit spokojenosti, propracujete, buďte krásná a sebejistá pro ostatní. Začít můžete třeba na Valentýna! Čas, který věnujete sobě, tak ocení i vaše drahá polovička. Že žádnou zrovna nemáte? Tím spíš by vaše okolí mělo mít důvod konstatovat, že je to k nevíře ??…
5a8eacbe4ccb1obrazek.png
 
Pořiďte si multifunkční epilátor Panasonic ES-ED96 s nástavci pro epilaci citlivých oblastí, klasické holení, čištění obličeje, peeling celého těla či s pemzou na obrušování ztvrdlé kůže na nohách. Řešení 8 v 1 vám pomůže zvelebit celé tělo i obličeji Jako majitelka epilátoru Panasonic ES-ED96 budete potřebovat už jen propriety na péči o nehty a samozřejmě služby svého oblíbeného kadeřníka.
Panasonic ES-ED96 vydrží pracovat na jedno nabití 30 minut, má LED světlo pro preciznější práci s ním a můžete jej používat pro epilaci na sucho i namokro pomocí zvlhčující pěny či mýdla. Dámám, kterým jde více než o čas, o extrémně šetrný přístup, epilátor umožňuje použít i nižší rychlost ve velmi jemném režimu. O jeho kvalitách se můžete přesvědčit i ve videu.


 
5a8eacf3ec8e9obrazek.pngNejste zvyklá obdarovávat sebe? Krásné tělo je dárek pro i pro něj a jako věcný dárek k Valentýnu můžete přidat holicí strojek Panasonic ES-LV6N s 5 břity a flexibilní hlavou. Japonská přesnost, rychlost a vysoká efektivita jsou základními „povahovými“ rysy holicího strojku Panasonic ES-LV6N. Strojek má flexibilní hlavu pro holení ve všech možných úhlech a senzor pro detekci hustoty vousů dle kterého upravuje ovládání svého aktuálního výkonu (husté vousy – rychlý pohyb, řídké vousy – pomalejší pohyb). Pětibřitý řezný systém zaručuje dokonalé oholení pro veškeré typy vousů a pánové jej navíc mohou používat namokro i nasucho. Je totiž na baterii, na kterou vydrží sloužit až 45 minut v kuse, a může tak být používán i ve sprše. Z této vlastnosti vyplývá také jeho snadná omyvatelnost. Pány velice oceňovanou vlastností je i funkce rychlého nabíjení. Vybitý holicí strojek díky ní za pár minut nabijí pro potřebu denního udržovacího holení. O jeho kvalitách se můžete přesvědčit i ve videu.

Reklama