Nudí už vás váš pes? Převlečte ho za aligátora, žábu, piráta, kočku nebo letadlo! Slavní falešní sobi ze Čtvrtníčkovy reklamy jsou břídilové. Máme pro vás těžší kalibr v podobě zvířecích kostýmků.

Vždycky se mi oblečky na psy protivily. Pes má přece srst a příroda ho vybavila dostatečně, aby mu nebyla zima. Možná se mýlím. Zarytí pejskaři a příznivci plemen, které se stříhají, vyholují, trimují a já nevím co ještě, by asi silně oponovali. Obleček chrání nejen před chladem, vlhkem, ale i špínou, případně agresivní solí z městských chodníků.

Na Karlově náměstí pravidelně potkávám paní se smečkou oblečených psů a musím ji obdivovat. Ne že bych najednou změnila názor na psí garderóbu, ale kolik času tím musí strávit, než pěti hafanům, nebo kolik jich vlastně má, pomůže do kabátu. A obrácená procedura, když přijdou domů, a to celé několikrát denně. Uf.

 

 

 

 Moje tchyně měla kníračku, kníračka měla svetr a šusťákovou bundičku. Už je sice několik let na psím nebi, ale ty oblečky po ní zbyly. Jen tak z recese jsem je zkusila své sheltii. My jsme se mohli potrhat smíchy, ale tak pokořený a nešťastný výraz jsem u svého psa ještě neviděla.
A tak trochu podobný pocit mám z těch psích manekýnů na fotografiích.
Nezdá se vám, že se tváří útrpně, poníženě a že se by si nejraději někam zalezli?

 

 

 

 

 

 Jaký máte na psí oblečky názor vy, milé ženy-in?

Reklama