Spotřeba energie, sací výkon, hlučnost nebo univerzálnost vysavače jsou hlavními faktory, které bychom měli před nákupem nového produktu zvážit. V aktuální nabídce na trhu najdeme skutečně špičkové produkty, které v domácnostech zajišťují 100% spokojenost s úklidem. Ovšem věděli jste, že dnešní vysavače umí za významně menší spotřebu vysávat stejně kvalitně? Zeptali jsme se odborníka: „Kromě sacího výkonu a hlučnosti se k rozhodnutí před nákupem přidal ještě jeden důležitý faktor – šetrnost produktu k životnímu prostředí. Značka Rowenta si dlouhodobě uvědomuje dopady změny klimatu, proto přispíváme k udržitelnějšímu způsobu života tím, že se neúnavně snažíme optimalizovat spotřebu zdrojů při vývoji a používání našich produktů. Z tohoto důvodu jsme navrhli vysavače s technologií Effiwatts. Tato technologie výrazně snižuje spotřebu energie při zachování účinnosti vysávání. Kombinuje vylepšenou sací hubici, redukci úniku vzduchu a optimalizovaný motor Effi-tech. U všech našich produktů s patentovaným štítkem Effiwatts jsou inženýři společnosti Rowenta hrdí na to, že vám mohou zaručit výkon vysavače 2200 W a zároveň spotřebovat 5krát méně energie,“ upřesňuje Martin Kasarda, brand manažer značky Rowenta.
row.jpgŠíleně tichý vysavač

Rowenta Silence Force Allergy+ (RO7487) – sáčkový vysavač s maximálním příkonem 400 W a zároveň výkonným EffiTech motorem, který při nižší spotřebě energie zachytí i ty nejmenší drobečky! Vysavač je vybaven výkonným filtračním systémem Allergy+ se Silence Force filtrem a zachytí až 99,98 % alergenů, které by mohly způsobit zdravotní potíže. S vylepšenou hlavicí Power Air Dust vysajete důkladně všechny povrchy a různé škvírky v nich! Celý úklid zvládnete téměř v tichu, při hlučnosti 58 dB(A) jako kdyby bubnovaly kapky deště na okna…
row1.jpgI bez sáčku to jde!

Bezsáčkový vysavač Rowenta Silence Force Cyclonic Animal Kit 5 (RO7690), nejtišší bezsáčkový vysavač, který vysává při pouhých 65 dB(A), což je ještě tišší úroveň než běžně hlasitá konverzace. Je vybaven technologií Air Booster a pokročilou cyklónovou technologií, které zaručují efektivnější odstraňování prachu ze všech povrchů, dokáže vysát až 99,98 % prachu díky vysoce účinným filtrům! Inovativní a vysoce účinný sací kartáč Power Air se dvěma polohami poskytuje všestranný výkon a ty nejlepší výsledky na jakémkoli povrchu. Vysavač je vybaven užitečným příslušenstvím pro majitele zvířat.
row2.jpgVíce na www.rowenta.cz nebo www.homeandcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
60f6ad73e9b69obrazek.png

Reklama