Ahoj Richarde,

začal mi docela rychle pracovní týden, tak musím trochu zbrzdit :-)

K Tvým otázkám:

Kolik jste zaplatily za svou veselku?
Celkem nás svatba vyšla na cca 60 tis. korun.

Co šaty? Co hostina? Pro kolik lidí?
Šaty jsem si nechala šít poté, co jsem si vyzkoušela ve svatebních salonech, které mi nejvíce sednou. Ušití i s látkou mě stálo cca 5500,-, za půjčovné bych dala okolo osmi. Hostina pro rodinu nás stála 30 000,- pro asi 26 lidí. Druhý den jsme měli párty pro kamarády ve sportovním areálu, s pivem a grilováním. Platili jsme jídlo, pivo, víno a nealko a tvrdý každý sám. Vyšlo nás to asi na osm tisíc pro šedesát lidí. A skvěle jsme se
bavili.:-)

Cítíte potřebu velké svatby?
Přemýšleli jsme o tom s manželem, než jsme začali plánovat - a hodně přemýšleli. Nakonec jsme oba usoudili, že svatba v našem životě by měla být jenom jednou (doufám), a tak bychom si ji měli užít se všemi... a udělali jsme dobře. :-)

Nebo jste spíše pro komorní obřad?
Tuhle možnost bychom využili, kdyby se rodiny nesnesly, nebo by měla jedna z rodin problém s výběrem ženicha nebo nevěsty :-)

Jste pro pozvání celé rodiny?
Pozvali jsme všechny. Když pozvu jednu tetu, kterou mám ráda a chci se s ní radovat, tak nemůžu nepozvat i druhou... a tak to jde dál :-)

Pozvaly jste i všechny kamarády?
Vzhledem k tomu, že jsme dělali zahradní grilování ve sportovním areálu - každý si přišel na své a dodneška se na naši svatbu vzpomíná :)... samozřejmě přišli i ti, co jsme je nepozvali.

Nebo jen nejužší kruh blízkých?
A jaké to tedy bylo? Stálo to za to?
Bylo to super - pro nás dva náročný víkend, ale stálo to za to :-)

Přeji hezký den!
Veronika


Tak tady mám koukám přesný výčet všeho, na co jsem se ptal. Možná se taky ožením někde na stadionu u grilu a piva a zbytek dám na to bydlení.:) Ta cena je okouzlující, jen nevidím nějak tu nevěstu v bílých šatičkách, jak povlává s kelímkem a patlá po sobě steak s hořčicí. Ale odhaduji, že vy jste se také převlékla, že?:)

Reklama