Milé ženy-in,

 

musím se pochlubit a trochu zavrkat nad svým úžasným manželem. Snad to tu chvilku vydržíte.

 

K mým 40. narozeninám mi dal můj nejdražší ten nejkrásnější dárek. Vůbec jsem to nečekala. Celý den totiž o ničem neřekl ani slovo. Ani mi nepopřál. Navíc se choval trochu chladně. Byla jsem z toho trošku smutná, ale měla jsem dost starostí s přípravou hostiny, že jsem to částečně pouštěla z hlavy.

 

Těsně před večeří za mnou přišel, políbil mě na tvář a jen tak jakoby nic mi řekl: „Tak vše nejlepší k narozeninám.“ Byla jsem z toho trochu mimo a nevěděla jsem, jak rychle zareagovat, tak jsem se jen přiblble usmívala. „Měla bys jít do garáže.“

 

Už jsem začínala tušit, co se děje. Včera jsem jela manželovým autem na nákupy a určitě jsem ho někde škrábla. Proto se chová tak nasupeně. Když jsem tam došla, čekalo na mě neuvěřitelné překvapení! V garáži bylo zaparkované nové auto, takové to malé přesně pro ženské, aby se s ním dalo dobře parkovat, a bylo převázáno obrovskou červenou mašlí!

 

Děkuji, miláčku!


Tak takového chlapa vám můžu jen závidět! Doufám, že autíčko dobře jezdí, a jste opravdu spokojená.

 

A jaký byl váš nejkrásnější narozeninový dárek? Nebo třeba oslava plná překvapení? Napište nám i vy na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajte dárek, který vám manžel určitě nekoupí. ;)

Reklama