Zachránil život delfínům, v pětapadesáti našel konečně svou lásku a potkal se s nejmenším mužem světa. Jenže dnes je z nejvyššího muže planety, Mongola Pao Si-šuna, nikdo. Titul mu ukradl o dvacet let mladší a o plných dvacet centimetrů vyšší Ukrajinec Leonid Stadnik. Ten navíc tvrdí, že má možná největší penis na světě. Podle jeho měření dosahuje 31 cm.

 

Leonid v současnosti podle Guinnessovy knihy rekordů, která ho uznala pro vydání v roce 2008 nejvyšším člověkem planety, měří neuvěřitelných 258 centimetrů!!!  Čínská naděje, a v posledních letech také jejich světově proslulá celebrita, pan Pao měří „pouze" 236 centimetrů. O titul přišel ze dne na den. A z mediálně zajímavé osobnosti se stala dvojka, tedy nikdo.

 

Šestatřicetiletý Leonid Stadnik je veterinářem v severozápadní části Ukrajiny. Žije tu v malé chudé vesnici Podoljantsi. Prudce růst prý začal ve čtrnácti letech, kdy prodělal operaci mozku. Lékaři míní, že po zákroku byla stimulována hypofýza řídící tělesný růst. Ten se nezastavil ani po třicítce, kdy mladý veterinář vážil 200 kilogramů.

 

Leonid žije s matkou Hylanou, stará se o její dům a zahradu.

zdroj: novinky.cz


 

Chtěly byste mít doma tak vysokého chlapa?
Dovedete si to vůbec představit, že má 258 cm - je skoro o metr vyšší než já!

 

Reklama