Dobré ráno,

no to je teda téma při pondělku. Všude je jen o hubnutí. Ale co my kterým to moc nejde dolů.

Ráno jsme sice začla zdravou snídaní do misky dala weetabix a zalila mlékem a zbaštila to. Ale za chvilku už mě honila mlsná, tak přišla na řadu čokoláda a pak lékořicový zlom. Teď mě je pěkně těžko:o( Ale nedejte si něco sladkého když to tělo chce a vy neumíte odolat.

Dietek jsem zkusila už opravdu hodně. Teď naposledy to měla být čistící. To se dá citron, javorový sirup a kajenský pepř a pije se to celý den nejlépe týden. No první den se mě udělala pěkná alergiie a po obličeji a na krku mě vyskákala pěkná vyrážka, tak bylo po hubnutí.

Předtím to jsme zase baštila kokejly, vyzkoušela i zábal, zázračné stroje na hubnutí, ale nic co by fakt fungovalo. A taky jsem typ, který to dlouho nevydrží. Jak říká můj muž, abych něco shodila, tak by mě museli zašít hubu:o)

Mám nabraných 20 kg po hormonech a né a né schodit:o(

Ty rady zná každý: nebaštit a hejbat se, ale i když se hýbu, neb máme 2 dračice westíka a skota, tak i tak kila nikam nejdou. Takže milé ženy in a´t se V8m ten boj aspoň povede neb mě se to teda fakt nedaří a to bych moc chtěla. MartinaC

Milá Martino, možná tě některá ze čtenářek inspiruje. Taky není špatné dietu držet s někým a podporovat se navzájem. Držím palce, Simona

Jak jste na tom s dietami vy, milé čtenářky? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama