Weleda

Pro své děťátko chce každá maminka jen to nejlepší, to platí i v péči o pokožku miminka. Citlivá dětská pokožka, která je přibližně 5x tenčí než kůže dospělého člověka, potřebuje kvalitní jemnou péči a dostatečnou ochranu. K tomu jsou určeny speciální kosmetické přípravky Weleda s výtažky měsíčku lékařského. Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda je vhodná pro miminka již od prvního dne po narození, pokožku chrání, nezatěžuje ji a důkladně o ni pečuje. Kosmetická řada určená pro nejmenší je ryze přírodního původu, v BIO kvalitě a z těch nejčistších přírodních surovin. Květy měsíčku používané k její výrobě pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, Weleda je pěstuje ve svých zahradách a jsou sbírány ručně. Šetrné složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, výtažky měsíčku lékařského mají navíc protizánětlivé, antibakteriální a hojivé účinky. Měsíčková péče o dětskou pokožku Weleda zahrnuje mimo jiné kojenecký krém, pleťový krém, dětský krém, kojenecký olej, dětský olej a pěsticí mléko.

Po každé koupeli je třeba jemnou pokožku děťátka řádně ošetřit, aby nezůstala vysušená, předešlo se kožním potížím nebo alergickým reakcím. Přírodní kosmetika značky Weleda nabízí nejčistší
a nejjemnější měsíčkovou péči, která dětskou pokožku dokonale ochrání.

Weleda

Vybírat můžeme z těchto přípravků péče o pokožku:

WeledaMěsíčkový kojenecký krém Weleda - účinně chrání citlivou pokožku v oblasti zadečku před vznikem opruzenin. Má zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny zejména díky obsahu výtažku z měsíčku lékařského. Mandlový a sezamový olej pěstí a regenerují jemnou dětskou pokožku.
K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) 75 ml za cenu 189 Kč.

WeledaMěsíčkový pleťový krém Weleda - chrání a pěstí citlivou pleť obličeje kojenců a dětí. Mandlový olej udržuje pleť vláčnou, tuk z ovčí vlny ji chrání před vysušením a zajišťuje přirozenou hydrataci. O hojivé a zklidňující účinky se postará výtažek z měsíčku lékařského. Krém je vhodný zejména pro suchou a citlivou pokožku a je určen pro každodenní použití.
K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) 50 ml za cenu 189 Kč.

WeledaMěsíčkový dětský krém Weleda - jemná péče pro každodenní ošetření pokožky těla i rukou. Čistý mandlový a sezamový olej vyživují pokožku a podporují její přirozené funkce, včelí vosk a tuk z ovčí vlny podporují hydrataci pokožky a výtažky z měsíčku lékařského mají hojivé a zklidňující účinky. Univerzální krém pro každou rodinu s dětmi.
K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) 75 ml za cenu 169 Kč.

WeledaMěsíčkový kojenecký olej Weleda je vhodný ke každodenní péči o dětskou pokožku po koupeli. Neparfémovaný olej je určen pro péči o tu nejcitlivější pokožku, sezamový olej ve 100% BIO kvalitě předchází vysoušení a výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku má zklidňující a protizánětlivé účinky. Olej lehce zahřátý v dlaních nanášíme po koupeli na ještě vlhkou dětskou pokožku. Je vhodný také pro jemné masáže kojenců.
K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) 200 ml za cenu 289 Kč.

WeledaMěsíčkový dětský olej Weleda je vhodný ke každodenní péči o dětskou pokožku po koupeli. Měsíček lékařský pokožku zklidňuje, mandlový olej pak předchází vysoušení kůže. Dětský olej je vhodný také k jemným masážím. Přírodní éterické oleje dětskou pokožku jemně provoní a mají uklidňující účinky.
K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) 200 ml za cenu 289 Kč.

WeledaMěsíčkové pěsticí mléko Weleda účinně hydratuje a chrání pokožku. Díky své lehké konzistenci se dobře roztírá, snadno se vstřebává a dětskou pokožku zanechá jemnou a vláčnou. Měsíček lékařský působí protizánětlivě, pokožku při podráždění příjemně zklidňuje a urychluje její hojení. Nejčistší přírodní oleje z mandlí a sezamu pokožku vyživují. Pěstící mléko po koupeli jemně rozetřeme po celém tělíčku, vhodné je pro miminka již od prvního dne života.
K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, Rossmann, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) 200 ml za cenu 289 Kč.

Výrobky Weleda mají novou mezinárodně uznávanou certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com. Weledu můžete navštívit také na facebooku www.facebook.com/czWeleda

Reklama