Naše čtenářka s nickem Romca2 se na dnešní téma ozvala jako první. Patří k generaci, která si s moderními aplikacemi rozumí a také je využívá. Hlavně internet a navigaci, protože často cestuje

Dobrý den, milá redakce a čtenářky. Patřím k ženám, které techniku „milují“ a pokud to jde, tak i hojně využívají. Mám dva mobily, jeden soukromý a druhý služební. Ten služební je opravdu na špičkové úrovni, takže mi umožňuje využívat spoustu aplikací.

Strašně mě baví je zkoušet a objevovat stále nové a nové věci. Jsem pracovně hodě na cestách a v mobilu využívám hlavně navigaci, což je užitečnější, než navigace v autě, protože vám ji nikdo neukradne. Tedy, ne že by se to nemohlo stát, ale s menší pravděpodobností, protože mobil v autě rozhodně nenechávám, zatímco navigaci už jsem párkrát zapomněla schovat a měla jsem víc štěstí než rozumu, že tam zůstala.

Další super aplikací je internet. Když vedeme se známými různé debaty a třeba se na něčem nemůžeme dohodnout, najdeme správnou odpověď nebo řešení právě na internetu. A to okamžitě.

A pak jsou to různé „hračičky“ jako video, muzika apod. To jsou aplikace, které mají i starší telefony, o foťáku ani nemluvě.

Zkrátka technika je fajn a pokud se s ní naučíte zacházet, což hlavně mladé generaci nečiní žádné potíže, je to skvělý pomocník. Bez telefonu už si svůj život nedokážu představit.

S pozdravem

Romca2

Milá Romco2, tak to vám na jednu stranu trochu závidím, ale na druhou se obávám, jestli už se nestáváte otrokem svého mobilního telefonu. Nic ve zlém, patřím k té starší generaci

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in, vyjádříte se také k tomuto tématu?

  • Jak využíváte svůj telefon?
  • Pokud máte „chytrý“ telefon,  využíváte aplikace?
  • Jaké konkrétně? Jaké vám usnadňují život a jaké máte pro zábavu?
  • Kterou aplikaci využíváte nejčastěji?
  • Kterou považujete za nejužitečnější?
  • Jak často telefony měníte? Musíte mít vždycky poslední novinku?
  • Kdo má u vás v rodině nejlepší telefon?
  • Jaký telefon mají vaše děti? Jsou náročné, nebo se nachají „odbýt“ zděděným přístrojem po rodičích, či starších sourozencích.
  • V kolika letech měly svůj první mobil?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

CO MŮŽETE ZÍSKAT ZA PŘÍSPĚVEK?

kazeta

Kazeta s dekorativní kosmetikou, odlakovač, balzám na rty

Reklama