Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Posala nám ho čtenářka s nickem Kaylie a je opravdu aktuální

No, tak mně se dnes podařilo něco extra. Seděla jsem  u kadeřnice a rozebíraly jsme co se dá, jak to tak u kadeřnic bývá, že... A mimo jiné u nás vykradli nedávno prodejnu potravin, bylo to v sobotu v noci a ta kadeřnice bydlí těsně vedle. Tak to tam má policii jako doma. Prodejna byla vykradena průjezdem, jejíž vrata večer zavírá jeden velice nepříjemný, neoblíbený a dost zlý - obecní kápo. Kdyby vrata zavřel, nikdo se tam nedostal, bylo to vykradeno právě zadem, přes rampu a vrata nepoškozená a čistá jako slovo boží.

Ani ten největší tupec mu nevěří, ale dokažte mu to! Policie má tvrzení proti tvrzení a nic do toho. A co nás společně nenapadlo...trochu mne, tedy...

Zavolat mu coby Policie ČR, že má 3 svědky, kteří šli kolem (což je fakt), kteří v inkriminovanou dobu viděli vrata otevřená... (což fakt není, nekoukali...).

Naletěl a teď lítá kolem baráku, kdy přijede Policie, doplnit výslech i konfrontaci se svědky jsem mu slíbila...

On totiž, když jsem mu to řekla, přiznal, že tedy asi zapomněl.

Tak apríl se povedl, má v gatích, ale co je mi to platné. Nevím, proč se nepřiznal policii, stejně to hradí pojišťovna stíhán by nebyl, ale jeho neotřesitelná prestiž by utrpěla, frajer libový.

A já mám jeho doznání a nevím co s ním.

Pan chytrý lítá a vyhlíží policejní auto a my se na jeho účet řehtáme jak koně! Až se to dozví manžel (to nesmí!), přibude k loupeži ještě vražda mé osoby.

Tak to je nejblbější a nejpovedenější apríl mého života, ač jsem se na něj vůbec nechystala.

Kaylie

Náhodou, podle mě nebyl zase tak nepovedený

Dnešní téma se už pomalu chýlí ke konci, ale stihneme vydat ještě jeden čtenářský příspěvek, proto si pospěšte a pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama