Přemýšlely jste, jací muži vás v minulém roce nejvíc zaujali? My jsme se v redakci také zamyslely a sestavily žebříček pánů, kteří podle nás (a u nás) v minulém roce nejvíc bodovali.

Benedict Cumberbatch

Britský divadelní a filmový herec rozhodně nepatří mezi typické krasavce. Ale je tak zajímavý, až je hezký. A má neuvěřitelně sexy hlas, což samozřejmě díky českému dabingu většinou nepoznáte. Ale zkuste si pustit například film Star Trek: Do temnoty nebo Královu přízeň v originále a Benedictův zastřený hlas vás naprosto ohromí. Přemýšlíte, odkud tohoto charismatického herce znáte? Nejvíc se proslavil rolí světoznámého detektiva Sherlocka Holmese v seriálu, který běžel loni i na českých obrazovkách.

sd

Brad Pitt

Tenhle urostlý hezounek je prostě klasika. V našem žebříčku nesmí chybět, protože se v roce 2014 konečně rozhoupal a požádal svou družku Angelinu Jolie o ruku. A pak že pohádky neexistují! Měli dokonalou svatbu na zámku ve Francii a společně s několika dětmi tvoří dokonalou rodinku. Kéž by na každou z nás čekal nějaký Brad Pitt…

sd

Tomáš Dumbrovský

Tenhle sexy model má dokonce papír na to, že je ten NEJ v roce 2014 v ČR. Vyhrál soutěž Muž roku a přiznal se, že mezi jeho záliby kromě sportu patří i pečení. Tak dámy, copak byste takového chlapa, nechtěly mít doma?

sd

S dalšími tipy na krasavce jsem oslovila svoje kolegyně v redakci. Které tři muže za minulý rok by do našeho výběru těch NEJ nominovala redaktorka Markéta Škaldová?

Nick Bateman

Tak tohoto kocoura si již několikátý rok přeji k Vánocům a stále nic, bohužel. Nick je americkým mladým talentem, který se pohybuje nejen na poli modelingu, což je jasné ihned na první pohled, ale začíná dobývat i filmový svět. Podle kritiků by se Nick měl ale nadále věnovat spíše kariéře modela, protože na to má prý mnohem větší talent. Ale za mě osobně – ať si dělá, co chce, hlavně když u toho bude vypadat stále tak božsky.

sd

Bradley Cooper

Další z mých favoritů. Tenhle fešák je hlavně skvělý herec a vidět jste ho mohly v legendární Pařbě ve Vegas, Všemocný, Lemra líná nebo ve filmu Terapie láskou. Famózní byl i ve filmové komedii z roku 2009 Až tak moc tě nežere, což je i můj osobní filmový tip pro ty z vás, které stále tápou v oblasti vztahů. Tento film by měla vidět každá žena, aby si udělala jasno. :)
Není se čemu divit, že krasavec Bradley byl v roce 2011 časopisem People vyhlášen za „Nejvíce sexy muže“, protože jeho blankytně modré oči dokážou do varu dostat nejen mě, ale i milióny žen po celém světě.

sd

Jason Lewis

Absolutní samec, tak by se dal charakterizovat blonďatý herec, jenž se proslavil především díky kultovnímu seriálu Sex ve městě, kde ztvárnil číšníka a později milence zámožné dračice Samanthy. Ta mu pomohla nastartovat jeho vysněnou hereckou kariéru a právě reklama s názvem Absolutní samec mu napomohla k jeho snu. Jasona jste mimo seriál Sex ve městě mohly vidět spíše coby velmi úspěšného modela, jeho tvář zdobila stránky módních časopisů a stal se hlavním modelem hned v několika reklamách. O absolutním samci jsme již psali i u nás, proto, pokud se chcete o něm dozvědět více, stačí kliknout zde.

sda 

A které tři muže (by si) vybrala editorka Marta Pušová? Čtěte!

Jared Leto

Třiačtyřicetiletý modrooký fešák neoplývá pouze obrovským charismatem a perfektním vzhledem. Je to takzvaně renesanční člověk, na co sáhne, to se mu daří. Na hudebním poli slaví úspěchy se svojí kapelou 30 Seconds To Mars, s níž má na kontě čtyři alba a stovky tisíc fanoušků po celém světě. Leto je však také skvělý herec, po rolích ve filmech Klub Rváčů, Requiem za sen či Alexandr Veliký svůj talent potvrdil, když v loňském roce získal Oscara za vedlejší roli transsexuála ve snímku Klub poslední naděje. Leto je také režisér a podílí se i na scénářích ke svým klipům. Aby toho nebylo málo, je vegan a bojuje za práva zvířat nebo za manželství osob stejného pohlaví. Navíc podporuje hned několik charitativních organizací, mimo jiné pomáhá dětem s cukrovkou, či lidem bez domova. A je stále svobodný!

\sfdas

Gael García Bernal

Mexický herec Gael García Bernal sice měří jen 168 cm, ale i tak je k zulíbání. Známý je především z filmů Mexická jízda, Špatná výchova, Babel nebo Amorres Perros. Svoje poslání být hercem bere velmi vážně a nebrání se žádné roli. Při natáčení nemá problém sehrát transsexuála, líbat se s mužem nebo vraždit kuřata. Charismatický Mexičan ale bohužel není k mání, se svoji ženou Dolores, kvůli které opustil herečku Natalii Portman, vychovává dvě děti. Kdo by si chtěl Bernalův šarm vychutnat naplno, má nyní možnost – herec hraje hlavní roli v novém seriálu Mozart In The Jungle, který pojednává o zákulisí newyorské filharmonie.

a\sfdaf

Milan Cais

Kdyby se mělo hlasovat o nejzajímavějšího Čecha, vyhrává to u mě na plné čáře Milan Cais. Kapela Tata Bojs, ve které působí jako bubeník a zpěvák, úspěšně funguje na české hudební scéně již 27 let a s každým novým albem dokáže své fanoušky něčím unikátním překvapit. Krom Tata Bojs je Cais známý také jako sochař a výtvarník. Jeho instalace byly například vystaveny v českém pavilonu na světové výstavě v japonském Aiči. Ilustroval také knihu Nanobook svého dlouholetého kamaráda a parťáka z Tata Bojs Mardoši, která získala ocenění ministra kultury jako 3. nejlepší kniha roku.

\asdfasf

A které slavné NEJ muže roku 2014 byste vybrala vy?

Reklama