Nechala jste se někdy na apríla nachytat? Ráda byste někoho nachytala, ale nevíte, co si na apríla přichystat? Dotázali jsme se tří žen na jejich nejlepší aprílový zážitek. Nechte se inspirovat...

 

 Danuše Doležalová

No, vlastně to je spíš příjemný zážitek. Přijel kamarád ze Slovenska a mně ten den bylo vážně špatně, řezaly mě oči a bolela mě hlava. Ten kamarád povídá, že dělá reiki a že mi pomůže. Říkala jsem si, že to bude jen aprílový žertík, a čekala, co mi provede. Bylo to neuvěřitelné čarování – opravdu mi pomohl.

 Viktorie Pejšová

Já jsem tak hodná, že jsem nikomu nikdy nic neprováděla, vážně. Ale mně stále někdo něco provádí, nejen na apríla. Co nejčastěji? Kde co, vždycky se nechám nachytat. Minulý rok mi třeba do práce přinesli květiny s pozvánkou na večeři od tajemného ctitele. Hodila jsem se do gala a šla. Do restaurace přišel ten nejnemožnější chlap, jakého jsem kdy potkala, vypadal jako trhan, všechno převracel, dělal ostudu... Nakonec z toho vylezla past mých kamarádek.

 Bára Křečková

Nejlepší zážitek? Aprílová nachytávka mojí sestry, kdy jsem rozespalá chytila kliku od pasty. Sestra vstává první a odchází do školy, když ještě všichni spíme, tak nastražila pasti po celém bytě. Máma šlápla do lavoru s vodou, táta půl hodiny pobíhal po bytě s napěněnou bradou a hledal žiletky. Prostě klasické kanadské žertíky.

Co se přihodilo na apríla vám? Poraďte ostatním čtenářkám, jak někoho nachytat!

Reklama