Hvězda sitcomu Jak jsem poznal vaši matku Neil Patrick Harris nezkazí žádnou legraci. Ať už coby setiálový Barney Stinson, nebo jako moderátor různých galavečerů. Legraci si s ním evidentně užijí i doma, herec totiž miluje převleky a nevyhne se jim ani jeho rodina.

Neil se v roce 2006 otevřeně přiznal k homosexualitě a v září roku 2014 se oženil s dlouholetým partnerem Davidem Burtkou. Spolu vychovávají dvojčata, syna Gideona Scotta a dceru Harper Grace, které jim roku 2010 porodila náhradní matka. Oblíbený herec neváhá využít každé příležitosti, kdy na sebe může navléct nějakou masku, a tak se s celou rodinkou už na veřejnosti objevili coby postavičky z Petera Pana nebo Batmana, či jako rodinka záporáků ve stylu Frankensteina, Draculy a Cruelly de Ville.

Neila Patricka Harrise přesně za měsíc čeká velká noc, 22. února totiž bude poprvé uvádět slavnostní udílení cen Americké filmové akademie. Jelikož ale má za sebou bohaté zkušenosti s udílením cen Tony a Emmy, budou pro něj Oscaři jistě brnkačka, jak svědčí i jeho pěvecké číslo z oscarového úvodního ceremoniálu, které předvedl v roce 2011.

Máte rády maškarní bály a převleky?

asdf asdfs sdf asfsf

Zdroj foto: Twitter

Reklama