64afcb032863aobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Láska hory přenáší. Tohle si opakujte pokaždé, když budete mít spor se svým protějškem. A že jich bude. Trpělivost. Ustupte také někdy. Vaše pověstná tvrdohlavost do vztahu nepatří. 
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Investujte do sebe a do vašich potomků, je to totiž nejrozumnější cesta. Peníze byly a budou, tak na nich neseďte a trochu si je užijte. Pokud se tak stane, máte před sebou mnoho zážitků.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Kýžená dovolená přinesla své ovoce a vy jste nyní jako vyměnění. Načerpali jste energii a máte dokonce chuť vrhnout se do práce. Před odjezdem jste byli pečliví, a tak na vás nečekají žádné nepříjemné resty.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Tento týden se soustřeďte hlavně na své zdraví. Dejte si pozor především na klimatizaci, která vás může pořádně potrápit. Říkáte si, že být nastydlý v létě pro vás neplatí? Neříkejte dvakrát.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Trápí vás, že jste si po Vánocích slíbili, že do léta zhubnete, ale léto je najednou tady a vy jste na stejné váze, ne-li s pár kily navíc. Nic si z toho nedělejte, dovolenou si užijete i tak. A možná, že to dokonce pravidelné plavání a procházky po památkách vyřeší za vás.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Tento týden je skvělý na to, abyste budovala důvěru v sebe sama. Zkuste se opřít o to, co vás dělá jedinečnou. Možná dosáhnete také významného pokroku ve vašich vztazích.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Do hlavy se vám nahrne spousta zajímavých nápadů, které budete chtít zrealizovat. Ale pozor, zbytečně nenamáhejte své mozkové závity. Vyberte si priority a zamyslete se nad tím, co vám nejvíc přinese.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Máte pocit, že jste pracovník/pracovnice roku, ale pravda je, že dost často práci odfláknete, dostatečně se na ni nesoustředíte a děláte chyby. Pozor na to. V mezilidských budete ale zářit.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Příští týden vás pravděpodobně potká menší nachlazení z klimatizace. Nebude to nic tragického, ale rozhodně to nenechávejte jen tak, abyste si nezadělali na pořádnou angínu. Vyležte to a dost odpočívejte.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Stále nemáte naplánovanou žádnou dovolenou, protože na ni nezbylo tolik financí? I když jste si přáli jet k moři, nezoufejte, v Česku je taky hezky a třeba taková Šumava nebo Krkonoše za to rozhodně stojí.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Šéf vás pošle na nečekanou služební cestu, která ale bude spojená s příjemným relaxem a vy konečně vypadnete z kanceláře. Těšíte se, ale pohlídejte si, aby nejel i kolega, se kterým vám to v poslední době dost jiskří.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Už tak máte všeho tak akorát dost a řvoucí děti, které máte nyní 24 hodin denně na krku vám v tom příliš nepomáhají. Pozdě litovat, že jste je nepřihlásili na žádný tábor. Nyní vám zbývá zkusit babičky a dědečky, kteří se ale o vaše ratolesti na nějakou dobu jistě rádi postarají.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama