Lidé začali letos na Pinterestu vyhledávat neobvyklé styly v nehtovém designu, které mají daleko k tomu, na co jsme zvyklí. Než se tedy rozhodnete pro klasickou červenou nebo francouzskou manikúru, podívejte se na následující styly, které aktuálně ovládají sociální sítě ve světě nehtů a oblíbila si je i řada špičkových manikérů. Hitem jsou designy inspirované přírodou. Nebojte se tyto odvážné styly vyzkoušet.

shutterstock-1698862696.jpg

Foto: Shutterstock

Geody

Tyto umělecké vzory se vyznačují inspirací přírodními skalními útvary, které uchvátí svými krystalickými barvami. Geody si můžete nechat v salónu vytvořit na celém nehtu nebo třeba jen na konečcích ve stylu francouzské manikúry. V hnědých odstínech můžete ukrýt i kousek „zlata“, jak můžete vidět na například na následujícím snímku od nehtové designérky Nii Ho z Los Angeles. Geody ale nemusí být jen hnědé, zkuste třeba fialovo-bílý ametyst, šedý celestin se stříbrnými krystalky nebo zelenkavý malachit s trochou černé.


 
Závan od moře

Jakou barvu má moře? Mnozí ji popisují jako tmavě modrou, ale také se vyznačuje nádechem zelené, šedé a dokonce fialové. Mořský design se stal populárním na sociálních sítích díky svým atraktivním kontrastům a bude velmi žádaným trendem po zbytek letošního roku. Betina Goldstein nám na svém Instagramu ukazuje design inspirovaný mořskými vlnami, ve kterém můžeme vidět hned několik odstínů modré. Tento design vás ihned v myšlenkách přenese k oceánu.


 
Noblesní perleť

Zářivě bílá barva perleti uchvacuje nehtové guru a odborníky. Mezi ně patří i Tom Bachik, který pečuje o nehty celebrit, mezi něž patří například Jennifer Lopez. Jde o skvělou volbu pro ženy, které si potrpí na decentní barvy, ale zároveň dbají na detaily. Tento styl se dokonale hodí pro jakýkoliv tón pleti i věk. Kromě toho, že jde o elegantní design, lze jej snadno vytvořit v perleťových, růžových a lila tónech.

Zdroje: Instagramy Nii Ho, Toma Bachika, Betina R. Goldstein, Vogue, aktuální trendy na Pinterestu

Reklama