Jak mít krásné nehty? Zde jsou tip od Estée Lauder! Buďte odvážné a rozehrajte paletu barev pro krásu vašich nehtů!

Jak na to? Zkombinujte dva nebo více odstínu laků na nehty od Estée Lauder a dodejte vašim nehtům nejnovější vzhled!

TIPY ESTÉE LAUDER:

1. Nalakujte své nehty odstínem Coral Cult. Použitím odstínu Absinthe vytvořte pruh přes šířku vašich nehtů tak, aby byl uprostřed nehtu.

2. Použijte Insatialbe z kolekce Pretty Naughty a přidáním odstínu Chaos vytvořte půlměsíc na pravé a levé straně vašeho nehtu.

3. Přetřete vaše nehty odstínem Lilac Leather a opatrně použitím odstínu Smashed vytvořte půlměsíc na každém nehtu podle obrázku.

nehty

French Nudes – další tip od Estée Lauder

Zkombinujte dva nebo více odstínů laků na nehty od Estée Lauder k vytvoření nejnovějších trendů pro vaše nehty.

1. Slavný & Bohatý. Vytvořte si trendy francouzskou manikúru. Přetřete vaše nehty odstínem So Vain a pomocí odstínu Diabolique vytvořte tenký proužek na konci vašich nehtů. Francouzská manikúra ještě nikdy nebyla tak sexy jako tato.

2. Černá labuť. Pokryjte vaše nehty odstínem Ballerina Pink. Pomocí párátka vytvořte po stranách vašich nehtů jemná „peříčka“ za použití odstínu Caviar. Vaše nehty budou elegantní a sexy.

3. Bublinky. Nalakujte vaše nehty odstínem Nudité. Párátkem vykouzlete na vašich nehtech drobné tečky jako na obrázku.

4. Milostný trojúhelník. Použitím odstínu Nudité nalakujte celé nehty. Pomocí Diabolique a Nouveau Riche vytvořte dva diagonální pruhy v horní části vašich nehtů.

5. Nahý postoj. Použijte všechny odstíny z kolekce French Nudes (Ballerina Pink/Nudité/So Vain/Diabolique/Bittersweet) k vytvoření originálního vzhledu vašich nehtů. Použijte nejtmavší odstín na palec a nejsvětlejší na malíček.

NOVÉ LAKY PURE COLOR FRENCH NUDES OD TOM PECHEUX, KREATIVNÍHO MAKEUP ŘEDITELE PRO ESTĒE LAUDER.

nehty

Kolekce tělových laků na nehty určená pro dokonalou a vysoce elegantní manikúru.

„Vybral jsem tyto odstíny tak, aby se hodily ke každé ženě – k její barvě kůže a k její osobnosti” - Tom Pecheux

Po bohatých a sytých odstínech podzimu představujeme elegantní a neutrální odstíny kolekce laků na nehty French nudes z řady Pure Color. Tyto odstíny doplňují jedinečnost tónu pleti každé ženy. Od světlých po tmavé a od teplých po studené, tyto lichotivé odstíny poskytují nehtům jemně ženský a elegantní vzhled.

Čokoládově hnědá, krémová kakaová, mléčná béžová a měkké růžové odstíny těchto čistých a sofistikovaných laků na nehty jsou jemné, a přesto velmi rozmanité. V této řadě můžete nalézt přírodní odstíny, které dokonale odpovídají barvě pokožky a odstíny kontrastní pro více dramatický a odvážnější vzhled vašich nehtů.

French Nudes - svěží a moderní způsob, jak nosit vaše nehty jednoduše a sexy.

NOVÉ laky Pure Color Nail kolekce French Nudes

nehty

  • Bittersweet
  • Diabolique
  • So Vain
  •  Nudité
  • Ballerina Pink

Foto: Estée Lauder

 

Reklama