duaa.jpg

Foto: Pofimedia

Zlato, stříbro, měď, chrom… tyto lesklé odstíny laků na nehty se staly populárními mezi mnoha celebritami. Dua Lipa měla v tomto stylu nehty například během ceremoniálu Grammy. Zvolila zlatou verzi. Zpěvačka neváhala zvěčnit svou zlatou manikúru ani na Instagramu.

Nejpůsobivější manikúru v chromovém stylu měla ale Zendaya na červeném koberci na 94. ročníku udílení cen Akademie. Herečka pro tuto příležitost zkombinovala svůj stříbrný outfit se stříbrnými nehty.

FotorzyJet.jpg

Foto: Pofimedia

Dobrá zpráva je, že si nehty s metalickým efektem můžete snadno udělat i doma. Nemusíte kvůli tomu chodit do kosmetického salónu. Stačí vám k tomu jen vhodné laky.

Zlatá, stříbrná, zlato-růžová, metalická modrá nebo dokonce oranžová? Na trhu je na výběr spousta laků. Metalické nehty se dají dělat nekonečně mnoha způsoby, záleží na vašich preferencích. Pokud se rozhodnete pro domácí zdobení nehtů, je důležitá nejprve jejich příprava.

Odstraňte kůžičku, opilujte a vyleštěte. Toto jsou první kroky, které je třeba udělat, než začnete s nanášením laku. Dále naneste na nehty čirý základní lak. Až poté teprve metalický. Pro lepší výdrž doporučujeme ještě svrchní průhledný lak.

FotortertJet.jpg

Rimmel, ElNino, 44 Kč / Mavala, FAnn, 169 Kč / Makeup Revolution, Notino, 176 Kč / NOBEA, Notino, 85 Kč / Sally Hansen, Notino, 193 Kč

Foto: ElNino, FAnn, Notino
Zdroje: Autorka článku, Pofimedia, Vogue Mexico