Milá redakce,od útlého mládí jsem ráda četla. Návštěva knihovny 1x týdně byl malý rituál.

Odcházela jsem vždy s horou knížek a doma vyzbrojena limonádou a brambůrkama lehla na zem a četla a četla. Nejkrásnější dárek pod stromečkem byla pro mě vždy kniha. Četla jsem vše.

Začalo to pohádkama, Vinetouem, Malým princem (kde jsem i často plakala) ...., přes nový a starý zákon (povinná četba), přes pana Roberta Fulghuma a jeho jemný humor až jsem se postupně dopracovala k Johnu Irvingovi, přečetla jsem od něj vše, ale nejhlubší dojem ve mě zanechala kniha Pravidla moštárny.

Je to knížka ke které se vracím. Když si chci zvednout náladu, objevila jsem Sophii Kinsell a její svět shopaholiků. Při čtení této řady cca 6 knih vždy zapomenu na všechny trable a starosti.
Knížky mě provázejí od dětství a vím, že mě budou provázet i dál.

Nejsem vybíravá, čtu a mám ráda hodně autorů, ale Irving je pro mě jednička.
Monika (nehodička)

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 ...A tak to má být, Mončo... taky přečtu i bobkový listy! I když je fakt, že umím od knihy i odejít, když je to fakt blábol :-)) Měj krásný víkend, beruško! M.

Pište co čtete, nebo jste četli či se chystáte číst. Doporučte knihu na kterou nezapomenete. Svěřte se na redakce@zena-in.cz

Vítězný e-mail získá jak jinak než knihy.

Snad vítězi udělá radost zajímavý román „Zavržený“ od Beccy Fitzpatrick, strhující příběh Revy Mann „Rabínova dcera“ a kniha Joanne Fedler „Srdce na háčku“, kterou vřele doporučuji, protože autorka umí podat čtivě a poměrně vtipně i problematické věci.

Reklama