Ideální věkový rozdíl neexistuje, to si myslí čtenářka Sabina. Sama má muže o dvanáct let staršího a je spokojená. Jak ale říká, negativní věcí je řešení potomků.

Děti jsou skvělé, milá Sabino, určitě to nějak vyřešíte. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Ideální věkový rozdíl neexistuje

Podle mého názoru se nedá „tabulkově“ určit, jaký je nejlepší věkový rozdíl mezi partnery. Hlavní je, aby se člověk cítil spokojeně, partneři byli rovnocenní a užívali si společné chvíle. Můj manžel je od 12 let starší a letos spolu budeme 5 let. Poznali jsme se, když mi bylo 18 a jemu 30 let. Myslím si, že se aspoň do svých 30 let stihl vyřádit. :-) Negativní věc je řešení potomků, já děti minimálně do svých 30 let nechci.. a když se nakonec rozhoupeme, tak pak bude manželovi 42 let a už spíš bude chtít klid a ne malé ukřičené mimino doma :D, taky už bude o generaci starší a lidé si ho třeba budou plést s dědečkem, a když bude dítě maturovat bude mu 60 let. Také jsem měla návrh, že si budeme jen tak užívat a děti necháme na jiných, ale tchýně už začíná lehce tlačit, takže to by asi neprošlo. Člověk je stejně tak mlád jak se cítí, takže věkový rozdíl bych neřešila. Nad čím se akorát pozastavuji je dvougenerační rozdíl mezi partnery, ale tam už je to zase o něčem jiném.

Sabina

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

  • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
  • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
  • Funguje to?
  • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
  • Chtěla byste mladšího muže?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin, adresa je jako vždy redakce@zena-in.cz, heslo VĚK. Předem děkuju!

sil

Reklama