o

Myslíte, že když budete na někoho permanentně myslet ve zlém, že to nepocítí? Ale ano, a jak! Navíc to, co byť bezděčně v té chvíli provozujete, JE magie!

„Člověče, nevím, čím to je, ale už několik týdnů se pořádně nevyspím. Mám šílený sny. Neustále mě někdo vraždí, pronásleduje, tahá mě někam a já se bráním. Pořád se mi snaží ublížit. Mám tohle každou noc. Budím se propocená, vyklepaná a bojím se znovu jít spát. Kdyby se to stávalo jednou za čas, tak si řeknu, jo, dobrý, noční můra, ale proč proboha už není sen, ve kterém by se mi neubližovalo?“ vypráví mi bezradná kamarádka.

Má pravdu, že je divné, když má tohle pravidelně. To už by skutečně nemuselo být samo sebou. Jedna noční můra za čas není nic divného a zpravidla to způsobí nabouraná psychika, přemíra stresu, strach, že něco nezvládneme, a nebo traumatizující zážitek za reálu, ale takhle pravidelně…

„Hele a vidíš tomu někomu do tváře?“ zeptala jsem se. Je to důležité, protože by nám to mohlo leccos napovědět.

„To je právě to divný,“ povídá ona. „Nikdy nevidím ani postavu. Je to jenom síla, nevidím nic než že se to se mnou děje, nemám komu se bránit,“ vypráví.

A tady to je ten důvod, proč vznikl tenhle článek.

Neví o tom!

lTo, co kamarádce ubližuje, je, jak ona sama říká, jen síla. A to je právě ono. Protože to, co vysíláme vůči člověku, kterého nenávidíme, nebo mu nepřejeme dobré věci, nebo jsme na něho tak naštvaní, že na něj neustále myslíme, je právě ona energie – SÍLA.

Dostává od nás kotel a neví proč. My zase nevíme, že to děláme.

V době spánku jsme nechránění, a to věděli už staří indiáni, Egypťané a snad všechny kultury našich předků. Ve spánku jsme nejzranitelnější.

Naše nevědomí je takříkajíc holé – nahé, chcete-li. Jakákoli energie, která se k nám dostává, si s námi může dělat prakticky, co chce.

Je potřeba se chránit

A teď jak to udělat, abych sebe ochránila, a přitom nebyl můj ochranný prostředek současně invazivní? Jednoduše.

Je potřeba si uvědomit, že člověk, který na nás takové věci „hází“, nedělá nic jiného, než že útočí a nevyviní se tím, že to neví.

Bezděčné chování není omluvou!

Je pravděpodobné, že rituál, který zvolíme na ochranu, ten druhý výrazně pocítí. Není potřeba se děsit. To, co se mu dostane, je jeho vlastní model. Obrana, je-li myšlena jen jako obrana, pak není útokem. Útočí útočník.

Pokud hodím proti pružnému prostředí cihlu a ona mi způsobí na čele bolestivý otisk, může za to zeď??

Vezmi si něco, co má hroty, a zrcadlo. Tam, kde máš hlavu, například na zeď, připevni předměty s hroty. Výborně se hodí například větvičky seřezané na konci do špičky. Měly by směřovat vzhůru. Stačí pár. Ale sudý počet.

K nohám na pelest postele pak připevni zrcadlo.

Nemusí být nijak veliké, ale malinké také ne. Jeho odrazová strana bude směřovat od tebe. Ochrání tě to spolehlivě, jen je možné, že někdo bude mít problém.

Rovněž ti ale dá pokoj, protože bude mít co řešit právě se sebou,“ poradila jsem a doufala, že to bude stačit, protože člověka lze i proklínat, a to už by bylo o větším rituálu, současně i větším problému pro toho, od koho kletby vycházejí.

Zpravidla se viník ukáže sám

uDost často se stává, že při uskutečnění rituálu se brzy ukáže, kdo byl původcem problémů, a někdy to bývá překvapující.

Nevím, jak dopadne ona kamarádka, protože jsem jí to poradila dneska, ale mám vlastní zkušenost.

Podobná věc se mi děla, ale za dne. Nebylo to vůbec příjemné. Je to skoro rok. Dělalo se mi špatně a párkrát jsem skončila i v nemocnici. Nešlo tam o spánek, čili jsem věc řešila zrcadlem na domě, které jsem umístila do prostoru pod okny na každé straně domu, a vlastním amuletem se zrcátkem, který jsem nesundala z krku.

Zanedlouho všechno přestalo.

Osoba, která to způsobovala, se náhle ocitla na operaci s rukou. Nebylo mi to příjemné a její motivaci jsem lidsky chápala, ale obětovat vlastní zdraví jen proto, že ona neuměla přijmout realitu, kterou jsem prakticky ani vědomě nezpůsobila, se mi také nechtělo.

Lidé se přece rozcházejí a fakt, že si pak někdo najde jiného partnera, není vina onoho člověka. Posílat hromy a blesky na někoho, kdo se prostě s někým seznámil, není spravedlivé.

I na nepřítele v dobrém

I nepřátelům se pokusme přát dobré věci. Přejme jim, ať jim život nabídne možnost zmoudřet a chovat se jinak, aby to vedlo k jejich spokojenosti. Důvod je jednoduchý.

Štastný a spokojený člověk neubližuje druhým.