TOPlist

Nedržte se při zemi a dělejte v životě, co vás baví

Kdo by se nechtěl cítit svobodnější a dělat v životě, co ho opravdu baví? Někdy k tomu stačí maličkost, jako zkusit štěstí s losy Rentiér. Díky nim si můžete užívat 5 let měsíční rentu až 100 000 Kč.

Daniela měla vždycky trochu hlavu v oblacích. Už jako malá upírala zrak vysoko na oblohu, kde se svobodně proháněla hejna ptáků a čas od času i dvouplošník a představovala si, jak krásný musí být pohled na všechno tady na zemi z výšky. Tehdy ji poprvé napadlo, že až vyroste, stane se pilotkou. Nejen proto, že toužila poznat nové země, ale pro samotný pocit z létání a nekonečnou svobodu prostoru, který tam na ni nahoře čeká.

Když Daniela dospěla, představa vybledla a stala se součástí dětského alba vzpomínek. Až nedávno, někde v oblacích mezi Frankfurtem a Prahou, se Daniele vrátila a rozhodla se jít svému dětskému snu naproti. Hned po přistání zkusila své štěstí s losy Rentiér a věřte tomu nebo ne, našla tři symboly “R”, které jí zajistily rentu 100 000 Kč na 5 let. Díky ní mohla konečně naplno roztáhnout svá křídla a udělat si vysněné pilotní zkoušky. Svůj výherní los si od té doby bere pro štěstí i do oblak.


A jaké přání je to vaše? Udělat si pilotní zkoušky a vznést se do oblak? Vystudovat vysokou krejčovinu a otevřít si vlastní salon? Stačí udělat jen první krok – setřít los Rentiér, Super Rentiér nebo Mega Rentiér a ulovit tři symboly “R”.

A do čeho se pustíte vy?

Více informací na www.losrentier.cz.

Reklama
Reklama

Nový komentář

Přispět do diskuze můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama