skin vivo

Stárnutí se týká každého z nás. Pokožka časem ztrácí pružnost, je špatně hydratovaná, objevují se vrásky. Někomu se tyto procesy dějí dřív, někomu později. To, jakým způsobem se vlivem času chová naše pokožka, ovlivňují naše geny. Díky výzkumu odborníků ze světa kosmetiky si nyní můžete vyzkoušet přípravky, které jsou schopny působit na aktivitu genů. Kdo z nás by nechtěl pozastavit známky stárnutí a vrátit pleti mladistvý vzhled? Objevte znovu mládí ve své pleti - díky nové řadě péče o pleť Skin Vivo od značky Biotherm!

Skin Vivo je ucelená řada kosmetické péče - sérum, denní krém a oční krém - s obsahem vysoce koncentrovaného termálního planktonu a extraktu ze senna alata - Reverserolu SV. Pečuje o DNA, napravuje její poškození, působí na aktivitu genů a podporuje vznik nových buněk. Navíc zpevňuje texturu pleti, vypíná ji a dodává pleti mladistvý jas.

skin vivo

Skin Vivo od značky Biotherm je první péče, která dokáže čelit procesu stárnutí pleti s pomocí čistého termálního planktonu a Reverserolu SV. Díky působení na vaše geny budete mít pleť už během 4 týdnů viditelně omlazenou. A to už stojí za to.

Geny jako nové

Poslední výzkumy genetiky dokázaly, že s pokročilým věkem buňky ztrácejí schopnost bezchybně přenášet genetické informace. Následkem toho se z pleti vytrácí mládí. Na povrchu pleti se objevují vrásky, ztrácí se objem pleti, ta povadá, vypadá mdle a nevýrazně. Skin Vivo je první anti-age péče od značky Biotherm, která dokáže čelit stárnutí a omladit pleť na základě inspirace posledními objevy v oblasti výzkumu genů.

Denní péče

skin vivoDenní pleťová péče Skin Vivo obsahuje Čistý termální plankton (PTP), Reverserol SV a silikon pro posílení anti-age působení. Používá se ráno a večer. Je k dispozici ve dvou texturách: gel-krém a krém.

Oční péče

skin vivoGelový krém pro vyhlazení pleti v okolí očí a pro dodání energie obsahuje čistý termální plankton (PTP), Reverserol SV a perleťové mikročástice pro viditelné omlazení a rozjasnění. Nanáší se ráno, případně i večer. Je neparfemovaný a oftalmologicky testovaný.

Sérum

skin vivoAnti-age sérum dokáže účinně čelit procesu stárnutí - obsahuje nejen o 50 % vyšší koncentraci čistého termálního planktonu (PTP) a Reverserolu SV, ale také hydratační složky a derivát kyseliny salicylové pro sametovou hebkost pleti. Nabízí okamžité vypnutí a zlepšení kvality pleti. Nanáší se ráno, případně i večer na obličej a krk.

 

 

 

 

Chcete tuto úžasnou omlazující novinku v podobě séra vyzkoušet? Pak se zapojte do naší soutěže! Na pět z vás se určitě usměje štěstí! Na soutěž se můžete těšit již v pondělí.

Více se o nové řadě Biotherm Skin Vivo dozvíte na informační stránce ZDE.

Nechte se inspirovat dokonalou péčí!